Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 letöltés, de honnan?

Sims 3 letöltés, de honnan?

Figyelt kérdés
Tudom, h fennt van sok torrent oldalon, de ahova regelve vagyok, ott nincs, az ingyeneseken meg nem magyar. ehát vki tudja hol tölthetném le? Meg az eddigi kiegészítőit is le szeretném, jó lenne ha egybe
2011. jún. 25. 19:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Jah azt elfelejtettem mondani, hogy az ilyen kis lúzerek kíméljenek, akik kínjukba már nem tudnak mit mondani, csak hogy "gyökér, nem is értesz hozzá...bla bla bla"


Majd rájönnek egyszer milyen röhejes amit írnak xD

2011. jún. 26. 18:27
 12/12 anonim válasza:

Húú,de jót szakadtam a hozzászólásokon. 10 év fegyelmit kaptam,mert letöltöttem a Sims3-mat:\

Amit megszerezhet az ember ingyen,arra minek költösn pénzt?Azt a pénzt hasznos dolgokra lehet fordítani,se zenét se játékot nem fogok vásárolni,akinek van elég pénze vegye meg.Sosem tudják kivédeni,hogy egy-egy dolog ne kerüljön fel a netre és illegálisan lehessen megszerezni.

És most újra elvisznek a börtönbe,mert keyloggert tettek a gépemre és nézik,mit szólok hozzá:D:D

2011. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!