Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak letöltés után a...

Mit csináljak letöltés után a Sims 3 Leszáll az éj-el? Egyszer már elrontottam.

Figyelt kérdés

Nem értek annyira ezekhez. Lány vagyok.


Már egyszer sikerült letöltenem a Sims 3 alapjátékot, crakeltem, Daemon Toolsba is beraktam, tökéletesen működött, aztán letöltöttem rá a Leszáll az éj kiegészítőt, és addig ment, hogy embereket, és házakat csináltam, de élőmódban kiírt valamit, és leállt. Hiába töröltem le, az alapjáték sem működött már. Tegnap letöltöttem újra, most megint megy, éppen töltöm a kiegészítőt is, de félek, hogy megint minden tönkre megy. Mit csináljak?


www.simsdownloads.lapunk.hu


2011. okt. 24. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
mi irt ki?
2011. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mit*
2011. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Visszaszívom, mert azóta többször is leállt, nem ír ki semmit, egyszerűen csak kilép.
2011. okt. 30. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első, aki ezt kiírja ide, szóval szinte biztos, hogy nem a gépeddel van a baj. Szedd le a kiegészítőt, és máshonnan próbáld leszedni.
2011. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*letölteni :))
2011. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!