Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Might & Magic...

Mit gondoltok a Might & Magic Heroes VI játékról?

Figyelt kérdés

Aki ismeri az kérem kommentálja milyennek találja és szeretné látni a játékot aki meg nem ismeri annak teszek be ide videót.


http://www.youtube.com/watch?v=wEBGPcRBnQU


2011. jún. 27. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon nehéz.

teljesen szakítottak az eddigiekkel és zavaró az is benne h akk jön az ellen ha egy ponton túl lépsz ezért folyamatosan menteni kell mert ha nem hóditasz eleget nem tudod visszaverni az ellent ha túl sokat akk meg még nagyobb sereget küld rád.

4-be és a 3-ba ha jól csináltad végig lehetett vinni a pályákat magukkal a hősökkel. itt nem.

a történet nagyon kesze kusza az alap játék és a 2 kiegészítője mintha más játék lenne. egyik sem ér véget épp ott vagyunk a finálén hogy hogyan tovább és akk jön a kieg és az tök máshol folytatja.


ezeket leszámítva a legjobb körökre osztott stratégiai játék.

2011. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocs most néztem meg a videót. az 5ről írtam. nem is tudtam h lesz 6.

nagyon várós egy játék lesz.

emlékszem mikor megjelent az 5 nem bírtam kivárni a magyarítást kijátszottam angolul.

2011. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az 5-t én is végig játszottam mind a két kiegészítővel együtt.

Lesz 6 én már láttam az ncore-n Beta verziót de letörölték szerintem mert már nem találom.

Én se tudtam amuúy az 5-nél kivárni a magyarosítást.

2011. jún. 27. 07:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy nagy Heroes fan vagyok, az egész sorozattal játszottam az elsőt leszámítva. Tegnap letöltöttem a Béta kezdetleges változatát

(amit itt megtaláltok [link]

ez egyfajta stressztesztelésre szánt verzió. igazából semmire nemjó, mert csak egy skirmish pályán játszhatsz kizárólag a necro frakcióval. Viszont nagyjából le lehet szűrni belőle, h milyen lesz a játék. Sok változást eszközöltek a magyar blackhole-os srácok. Számomra mindenképp pozitív az új faj és ez a kontroll rendszer. Viszont a vár menedzsment elég szokatlan. Nincs már meg az a hangulat ahogy belépsz a váradba és látod ahogy épülnek az új dolgok. Ez számomra elég zavaró. Viszont gyönyörű a kivitelezés, tényleg szemkápráztatóan szép a táj és a lények is. Elvileg holnap veszi kezdetét a hivatalos nyílt béta teszt és ha minden igaz ezt is felfogják törni és elérhetővé fog válni mindenki számára, h kipróbálja a játékot. Én már nagyon várom :)

2011. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez jol hagzik. Köszönöm a linket! Énis végig toltam az összeset 1-5 ig most meglesme a Beta-t kivivagyok máár :D
2011. jún. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!