Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a játékról?

Mit gondoltok erről a játékról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 24. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem tök jó, én simán megvenném a kisfiamnak! Nagyon tetszik, ötletes.
2011. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem drága és nem is igazán szeretik a babát. Lehet venni olcsóbbat is , annyi h abban csak csörgő labdák vannak.
2011. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen, csak nem Chicco. A Müllerben vettük. "Átlátszó", van rajta bohóc, maci... (meg még valami) így látszik benne a 2 csörgő golyó is.

Épp elszórakozik vele a gyerek.

2011. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ott mennyibe kerül az ehhez hasonló?

2011. okt. 24. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy néz ki, mint ez, csak 1990 Ft.


Árban u.annyi, mint amit te néztél. Kinézetre más. :)

2011. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekunk ilyen van: [link] En nem ajanlok ilyesmit, mert a fiam nem jatszik vele, max. 2 masodpercet. 9 honapos.
2011. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ugyanilyen van mint amilyet belinkeltél!Keresztszüleitől kapta karácsonyra akkor volt 7 hónapos!Szerette nagyon,mikor jöttek más babák hozzánk szinte ölre mentek érte!

Persze mostmár nem érdekli mert 18 hós!

2011. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!