Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Harcművészeti játékok számítóg...

Harcművészeti játékok számítógépre?

Figyelt kérdés
már közel 4 éve harcművészetet tanulok de az itthon töltött unalmas időket amikor pihenek szeretném ugyanezzel tölteni...tudnátok nekem mondani olyan harcművészeti játékokat amikbe az átlagosnál eltérő harcok vannak...tehát box nem érdekel...de karatétól kezdve minden más igen...főként Tae Kwon Do, Capoeira, Thai box és olyan játékok amikbe nem csak egy harcművészet van hanem vegyítve minden minden ellen...és számítógépre kell nem PSre ez fontos...köszönöm előre is szevasztok 17/f
2011. jún. 27. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Jade Empire. Ez nemcsak harcról szól, hanem a harcművészetek kulturális részét is tartalmazza. Szerintem tetszeni fog.
2011. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi néztem róla videót de ezek a fantázia keverésű dolgok nem jönnek be :/ ink valóság hű legyen...az egyetlen harci játék amibe van fantázia világ az a tekken...lehetőleg annál durvább ne legyen a misztika...de azért köszi ;)
2011. jún. 30. 00:53
 3/6 anonim ***** válasza:
És esetleg a Crime Life? Tudom, az eléggé távol áll a harcművészetek szellemiségétől, de talán a kivitelezés miatt érdemes lehet rá vetni egy pillantást. (Ha harcművész szemmel nézem, borzalmas játék, de ha játékosként, egyszer megéri kipróbálni.)
2011. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
néztem róla videót annyira nem tetszik :/ de azért köszi ;)
2011. júl. 1. 23:01
 5/6 anonim válasza:
TRUE CRIME NEW YORK CITY jo jatek egy rendorrel vagy de inkabb puskas de tobb fajta harcmuveszetet meg lehet benne tanulni
2011. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krisztofer1999 válasza:
mortal kombat 9 g*ci jó!
2012. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!