Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 ra van 3.55 töl nagyobb...

PS3 ra van 3.55 töl nagyobb törés (CFW)?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 3.55 re patcheltem multkor az FW-t felraktam rá a 3.55 cfw-t rá multiman 2.00.04 et rá bdemuV2 öt. 3 napig ment az uncharted 2 , infamous 1 (nem volt eredeti lemezem) utánna minden be buggolt nem indult el semmi még full formázás után sem.

azt hittem ha lesz egy eredeti lemezem akkor hátha el fog indulni mert sokan mondták hogy muszáy min 1 lemez.

Megvettem a mortal kombat 9 et de annak meg 3.56 kellett. igy egy ujjabb formázás után felraktam a 3.56 FW-t.

Lehet hogy hiba volt.

A kérdésem az hogy 3.55 töl nagyobb törés vagy CFW van e ami müködik is rendesen?


2011. júl. 2. 21:28
 1/1 robi300 válasza:

Hali


3.55-nél nagyobb cfw jelenleg nincs. Igen nagy hiba volt feltenni a 3.56-os cfw.

2011. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!