Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Harry Potter and the Deathly...

A Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1-ben nekem nem működik a csaláskód (Y, B, G, C, W, W = Protego Totalum). Meliyk az eredeti csaláskód?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

In the Main Menu, open Option, and then Unlock Menu, and type in this code. Y,B,G,C,W,W

Így csináltad? :D

2011. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kettő részben adták ki aztis ??? :o Belinkelnéd hogy honnan szedted le ?
2011. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod még léteznek olyanok is akik megveszik... mivel letölteni illegális...
2011. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Igen, így csináltam, sőtt van még egy problemo... Még ezen kívül van 3 csaláskód és (fura) azt bezzeg elfogadja... Végülmeg a Protegot soha!!!!

2011. júl. 7. 19:41
 5/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

2 részben adták ki, de már az utcsó résznek a demóját le lehet tölteni, és megvettük nem letöltöttük...

2011. júl. 7. 19:42
 6/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:

Sajna azért vesszük meg, mert már volt, egykét rossz élményem a letöltésekről... Teljes gépcsere lett a következménye...

2011. júl. 7. 19:43
 7/8 anonim válasza:

Szia! Nekem is ugyanez a kódom volt, először nekem sem sikerült, de aztán rájöttem, hogy az y az angol billentyűzeten a magyarnak a z helyén van. Tehát a te kódod valójában:

Z,B,G,C,W,W

Ezt elfogadta, de utána már én sem tudom, hogy hogyan kell a varázsigét használni. Majd ha rájövök megírom.

2011. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
OKs, kipróbálom. Köszi!
2011. nov. 27. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!