Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter 7et, mielőtt...

A Harry Potter 7et, mielőtt kijött volna az eredeti, megírta egy magyar fiú. Én nem tudtam mikor elolvastam és utána olvastam el az eredetit. És azt szeretném ujra megtalálni. Hol tudom ezt letölteni? Ha valaki olvasta még rajtam kívül.

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre gondolsz:

[link] eléggé híres regény volt (illetve még most is az).


De ajánlom figyelmedbe Parselmouth Lion többi műveit, különösen, a Nurmengard trilógiát (Negyedik torony, Ezernevű?smaragd Sigillus. Ez a Rowlingi 7.rész után játszódik, de ha lehet, ez még jobb mint a Varázslók Háborúja

2011. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
wáwáwááá köszönöm!!!:) bocs a ledegradálo kérdéd feltevésért de annyira régen olvastam h nem emlékeztem pontosan:)
2011. júl. 11. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:

És itt van a saját oldala,ahonnan letölthetőek a könyvek PDF-ben is...:)

(én is olvastam már)

2011. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hol a link?:D
2011. júl. 12. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeirntem erre az oldalra gondol: [link] itt a fanfiction menüpont alatt letöltheted pdf-ben a VH-t
2011. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen arra gondoltam,bocsi!:D

Csak nagyon siettem,mert melóban rápillantottam az oldalra,és megakadt a szemem a kérdésen....

2011. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!