Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sorolnátok nekem ilyen játékok...

Sorolnátok nekem ilyen játékokat? Egyedi és igazán kreatív számítógépes (PC) játékokat keresek, amelyek kitűnnek valami okból.

Figyelt kérdés

Igazából teljesen mindegy, hogy az adott játék milyen kategóriában van, a kikötésem csak annyi, hogy a játék kreatív legyen. Ne valami százszor lejáratott témát dolgozzon fel ismételten, hanem legyen benne újítás. Továbbá mindegy az is, hogy mennyire régi a játék - persze, lehetőleg kicsit újabbaknak örülnék -, és elsősorban nem a grafika érdekel. Szóval legyen egyedi, kreatív, zseniális. : D


[Például: Psychonauts; American McGee's Alice; World of Goo; Lylian; The Path; Monkey Island; Day of the Tentacle stb. - van még sok.]


Régebben ezen az oldalon, tettem fel egy hasonló kérdést, csak sajnos egyszerűen nem találom, pedig tele volt jobbnál jobb játékokkal.


2011. júl. 7. 18:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Update: Nem a kérdésem volt tele jó játékokkal, hanem a válaszok. :D
2011. júl. 7. 18:44
 2/11 anonim válasza:
Minecraft, a legkreatívabb játék. Nem foglal sok helyet minden kockákból van de egy egész világot építhetsz.
2011. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hannibál185 válasza:
szerintem a heroes of might and magic V tribes of east nagyon jó valamint a starcraft, és nagyon tetszenek nekem a total war játékok például rome:total war, vagy medieval2 total war :D
2011. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóljál már nekem ha megtaláltad a kérdésed :D
2011. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találom, ezért remélem, hogy kapok még válaszokat. Ezeket viszont, lejegyzem már szöveges dokumentumba... :D
2011. júl. 7. 20:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, apropó, köszi az eddigi válaszokat!
2011. júl. 7. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a World of Goo a kedvencem. Amiket írtál, abból csak a Lyliant nem ismerem, de úgy néz ki jó lesz :D

Tudom ajánlani Point n Click-nek a Machinarium-ot. Gondolkozósnak a Braid-et. Ügyességinek a VVVVVV-t :D ezek nagy kedvenceim, sztem te is elleszel majd velük.

Am Alice Madness Return most jelent meg az előző hónapban..

Van még ilyen is, hogy Limbo, de ez PC-re nem jelent meg sztem

MineCraftot ajánlom én is, be lehet vele függni komolyan, én már szerencsére leszoktam róla, de tesóim még mostanában is játszanak vele :)

2011. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, átnézem azokat amiket írtál.

Az Alice: Madness Returns játékkal olyan szívesen játszanék, csak sajnos kaki az én gépem hozzá... : )

2011. júl. 8. 23:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Kár, hogy a Limbo nincs PC-re, de a többi amit ajánlottál nagyon tetszik.
2011. júl. 9. 00:05
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

imád meghallgatásra talált :D

2011. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!