Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unatkozok. Valami jó kis...

Unatkozok. Valami jó kis számítógépes játék?

Figyelt kérdés
Dead Space - ehhez a játékhoz hasonló grafikájú, szép, jó játékot keresek. Ötlet?
2011. okt. 24. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mario.
2011. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmi fogyatékosoktól nem várok választ.
2011. okt. 24. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen túl fantasztikus játékokat nem nagyon játszok, de a Half Life 2-t már át vittem és nem volt rossz. Ha tehetek ilyet akkor ajánlok az én kedvenceim közül:

Rise of Argonauts, ez egy görög mitológiai játék, imádom.

Beowulf, elég klassz.

Ninja Blade, nagyon nehéz játék de szeretem.

2011. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-)
2011. okt. 24. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Máskor kicsit pontosíts DE:

FPS:Call of Dutya sorozat,Battlefiel sorozat,Doom 3,Crysis 1-2,Left 4 dead 1-2(túléli apokalpiszis),Serious Sam,Far Cry,Bioshock 1-2,Unreal játékok,Dead Island.

TPS:Gears of War,Warhammer 40000 Space Marine,Assassin's Creed sorozat,Splinter Cell sorozat,Batman Arkham Asylum

RTS:Heroes of Might and Magic sorozat,Elder Scroll sorozat,Star Craft 1-2,Star wars Empire at War,SWINE,Demigod,Empire Earth sorozat,Age of Empires sorozat,Medieval sorozat,Rome Total War.

Autós:Need for Speedek,Burnout sorozat,Racedriver GRID,Colin MCRae sorozat.

Egyébb:Spore,Trine,Super Meat Boy,Bastion,Minecraft,League of Legends,Star Wars játékok,Gyűrűk Ura játékok,Amnesia,Deus Ex Human Revalations.

Szerintem nagy részét ismered de remélem segítettem.

2011. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs ha vmit rossz helyre irtam!
2011. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!