Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segitsen valaki lécives mert...

Segitsen valaki lécives mert ehez nem értek Megkell nyitni notepaddal, és beírod: bind "p" "toggleconsole" igy tudom elöhivni a consolet de nem értem hogyan lehet megnyitni notepaddal?

Figyelt kérdés

PL : \Counter Strike Source\cstrike\cfg\autoexec. Cfg

a parancsikont meg a többit már megcsináltam neki..


2011. júl. 11. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Total Commanderben keresd ki az elérési útvonalat, majd a fájlon használd a szerkesztést parancsot (F4). Mivel a cfg fájl szöveget tartalmaz, egy szövegszerkesztő (notepad) fog megnyílni, ahová be tudod írni a megadott szöveget. Ha kész, elmented.
2011. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen, örök hálám :D ;) megtaláltam nagynehezen a consolet de még nem enged semmit beirom pl a ratemet oda irja h not found és


[2011-07-11 19:53:10]: Starting sync job

[2011-07-11 19:53:10]: [AppID 240] Starting sync (eval)

[2011-07-11 19:53:10]: [AppID 240] File is in sync cfg/config.cfg

ilyen 'frissitéseket'(?) csinál mindig.. még nincs teljesen kész vagy ez most hogy van nem tudod ? :)

2011. júl. 11. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Sose értettem hogy minek Total Commander...
2011. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A neten többféle verzióban írták le.

Van ahol:

bind "p" "toggleconsole"

bind "P" 'toggleconsole'

bind p "toggleconsole"

bind p toggleconsole


Azaz, van ahol idézőjelekkel írják, van ahol csak aposztrófokkal, van aki szerint egyik sem kell, és csak a beírandó szöveget különítik el időzőjellel, hogy csak azt kell beírni. Illetve ha már szerepel a toggleconsole sor a konfigban, akkor azt kell kiegészíteni, vagy a betűt átírni előtte, hogy ne kétszer szerepeljen benne.

Nem szoktam játszani, de úgy emlékszem lehet letölteni konfigokat a netről, ott esetleg meg tudod nézni milyen formában van benne, és át tudod írni a tiédbe a megfelelő formát. Mivel ha jól van megadva, nem kellene megállni semmivel a játéknak induláskor.

2011. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!