Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám letölteni a The...

Hogyan tudnám letölteni a The Sims 2 játékot?

Figyelt kérdés
Már próbáltam letölteni az utorrent probrammal , de nem tudtam elinditani , kérlek segitsetek!
2011. júl. 11. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Torrentbe kell?
2011. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bri11 ***** válasza:
Hát az a helyzet,hogy a sims 2-t nem nagyon lehet letölteni.Amikor nekem még nem volt meg,rengeteg oldalon néztem utána,de csak a demója volt fent.Esetleg,ha sikeresen letöltöd, azért nem fog menni,mert kérni fogja a lemezt.Inkább azt ajánlom,hogy vedd meg,vagy kérd el az egyik ismerősödtől akinek megvan a játék.
2011. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

S az hogy megvegyem az mennyibe kerülne?

Torrenten már letöltöttem , de is töltötte a 100%-ot , de nem tudtam elinditani a jatékot

2011. júl. 12. 00:09
 4/6 anonim ***** válasza:
nem crackelted....azt írta hogy rakja be a lemezt ugye?
2011. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bri11 ***** válasza:
Vissza térve,a sims 2-höz: Én is csak kölcsön kértem.De szerintem az alapjáték,biztos van olyan 12000Ft.
2011. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bri11 ***** válasza:
Na nem kell megijedned.Én is most kaptam meg 5000Ft-ért a simset,a MediaMarket-be vettük.
2011. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!