Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA IV-ben az F2 gombbal...

A GTA IV-ben az F2 gombbal felvett videókat hova menti a számítógépemen a játék? Lehet szerkeszteni ezeket pl. Windows Live Movie Maker-el? Ha nem akkor mivel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 17:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hogy amikor válaszoltam KIEMELT volt a kérdés. No offens, de mielőtt okoskodsz, informálódj, mert csak magadból csinálsz bohócot ;)
2011. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Nem te tehetsz róla. Majd elmúlik.
2011. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ugyan ne félj, találsz majd olyan vitapartnert aki hagyja magát.
2011. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

...

már megtaláltam, ide menti:

Start>Dokumentumok>Rockstar Games>GTA IV>Videos

2011. aug. 27. 19:54
 15/20 anonim ***** válasza:
S végül győzedelmeskedett az igazság (bocs, de ezt nem tudtam kihagyni) :D
2011. aug. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
:D
2011. aug. 28. 14:36
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem ott van, de hagyjuk. Kis troll...
2011. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kis troll, ki beszél...

Én választ írtam egy kiemelt kérdésre, ami több mint egy hónappal azután lett kiemelve, hogy válaszoltál. Szóval nem volt hasznos válaszod, és ezt nem tudja megemészteni a begyed, ezért trollkodsz, és még utólag próbálod is rám hárítani. De kifogytál a khmm.. "érveidből", ezért csak bujtatott sértésekkel operálsz (utolsó két válaszod ékes példa erre). Gratulálok, de én ezennel a magam részéről berekesztem a vitát. Te meg higgy, amit akarsz. Tudod, okos enged, szamár szenved (bár olyan okos én se lehetek, mert csak most jutott eszembe :).

2011. aug. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire hülye vagy? Nem fogod fel, hogy nem az a baj, hogy próbáltad leírni a választ az eredeti kérdésre, hanem hogy már rég nem ott tartunk? Nem lehet más programmal megnyitni a videókat ezért a kérdés értelmét vesztette.

Te azt hiszed, hogyha megpróbálsz úgy írni, mint aki értelmes akkor az is leszel. De tévedsz. És most nem fogok válaszolni több kommentedre. Tudom, most legszívesebben megölnél, mert nem tudod elviselni, hogy nem foglalkozik veled senki. Háhá.

2011. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Csak nem bírom megállni az írást, de ennyi marhaságot nem tudok elegendi a fülem mellet.

Először is, első sorban a kérdésekre kell válaszolni. Másodsorban, azzal, hogy azt írtad, hogy nem tudod hol vannak a mentett fájlok, igazoltad, hogy még nem is próbáltad őket megnyitni, sehogy, semmilyen programmal. Ezután kifejtetted, hogy mivel nem lehet megnyitni őket, ezért nem is érdemes keresni őket. De mivel nem tudod hogy hol vannak, meg sem próbálhattad megnyitni őket, így a sejtéseiden alapuló véleményed (amíg nem bizonyítod) nem ér semmit. Harmadrészt: igen is ott tartottunk ahol a kérdező kezdte, mert ha egy hónappal az utolsó válasz után is ki kell még emelni ezt a kérdést, akkor a válaszod haszontalan volt, tehát a kérdést teljesen újra kell tárgyalni. Ezután, azt a mondatodat, "tényleg ennyire hülye vagy?", én visszadobnám a feladónak, de inkább nem teszem, mert még ebbe is képes lennél belekötni.

Negyedszerre pedig, az, hogy azt hiszed, azért írok normálisan, nem pedig alpári paraszt módjára, mert így akarok intelligensnek tűnni, már csak hab a tortára.

Ui.: újfent, de ezúttal nyíltabban megkérlek, hogy ne személyeskedj, és ne hárítsd rám azt, amit magadban látsz, vagy mások a szemedre vetettek. Gyakorolj egy kis önkritikát, olvass el mindent újra, és gondolkozz el azon, amit olvasol, ne pedig csak a támadási felületet keresd. Ezután érdemben is megvitathatjuk a dolgot. Köszönöm.

2011. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!