Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen márkáju laptopok...

Milyen márkáju laptopok alkalmasak játszásra?

Figyelt kérdés
azt szeretném megtudni hogy miylen laptopok jók játszásra pl ami viszi a Bornout,assasin creed colin mcrae dirt call of dutyk nfs sorozat,meg ilyenek szóval aminek erős a videó kártyája :) ami jó játszásra
2011. júl. 15. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem MSI-m van de én a helyedbe asztali gépet vennék a laptop nem játékra való és nem kényelmes hozzá. de amugy MSI
2011. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy 100-asba[százezer](vagy 110-be) került a laptopom és a Portal 2, Mirror's Edge, Lara Croft: Underworld max grafikán ment/megy.

Packard Bell EasyNote TM

CPU:Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 370 @ 2.40GHz

RAM:2,3GB

OS:Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit

Video RAM 1.0 GB

Hardware T&L:igen

Pixel Shader:4.0

Vertex Shader:4.0

Videó kártya: Intel(R) Graphics Media Accelerator HD

2011. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Alienware laptopok kifejezetten játékra vannak. Brutálisan néznek ki, rohadt nagyok és nehezek, de legalább jó drágák és minden elfut rajtuk.
2011. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én a HP márkát, ja meg az alienware-t de az drága. nekem HP-m lesz hamarosan, íme néhány info:

Memória: 8GB

Processzor: Intel Core i7 2.40GHz

HDD: 2TB

Videókártya: ATI Radeon HD 5870

Windows 7 Home premium

2011. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!