Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly fiúk! Szerintetek miért nincsenek már igazi nők, akik hosszútávú, komoly, monogám kapcsolatra alkalmasak? Vagy sosem voltak ilyenek? Ti hogyan dolgozzátok fel ezt?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy a kérdés fiúknak szól, szóval hisztis lánykák, sértődött családanyák és közhelykakukkok kíméljenek, ez a férfiak világa, amit egy gyerek sosem foghat fel.


Szóval egy átlagos fiú 2 féle módon gondolkodik: dugnám kategória és komoly kapcsolatra való. De én azt vettem észre hogy egyre több a dugnám, és legfeljebb sokáig dugnám kategória, olyan meg nincs már, hogy felnőtt nő. Most nem az a kérdés hogy ténylegesen mennyi nőt fektetsz meg, amíg mástól sem vársz olyat amilyen te sem vagy, én nem is vagyok szoknyapecér, hanem arról van szó hogy:

"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták,".


És én már unom hogy az összes lány ostoba és naiv/züllött szajha/unalmas átlaglány.

Egyszerűen nincs olyan ember, akire egyik sem igaz. Tudom hogy magukat nem ennek gondolják, de így van.

14-22 éves koromig több ezer mindenféle lánnyal találkoztam már, és ebből összesen 2 olyan volt, aki tényleg különleges volt, viszont velük nem alakult ki kölcsönös vonzalom, csak barátság.


Már azt is unom hogy a sok hülye osztja az észt, hogy általánosítok, miközben 30 pasival beszélt életében, 1 megcsalta és minden pasi disznó, meg azt is unom hogy soha életükben nem kezdeményeztek de meg akarják mondani hogyan ismerkedjen egy fiú :)

Itt is tele van az oldal 20 feletti szűz fiúkkal, legalább 10 olyan srácot tudnék mondani kapásból, aki tényleg rendes srác, mégsincs barátnője, szóval az sem igaz hogy a fiúk közt nincs rendes. Lányok közül mndom egész éeltemben 2 ilyennel találkoztam, pedig kifejezetten kerestem őket, ez a haveri kör meg csak úgy jött.

Jó a lányoknak más a rendes, magukról azt hiszik hogy azok, de ezek tényleg olyan srácok, akik nem csajoznak, nem buliznak, sportolnak, tanulnak, nem cigiznek meg isznak, kedvesek és normálisan néznek ki és vannak saját értelmes gondolataik, érdekesek, sok hobbijuk van, stb.


Legutóbb is az egyik haverom beleszeretett egy visszahúzódó lányba, akiről azt hitte hogy jó lesz, és pár hónap múlva kiderült hogy valami bunkó cigánnyal jött össze a lány. Unom már hogy minden nő egyforma, és picsognak hogy nem is.

Miért ilyen ostobák és kicsinyesek?


Ti mit tudtok tenni ez ellen?

Most komolyan, ha randiztatok már lánnyal, akkor tudjátok hogy a művészlányok pont a legperverzebb szajhák, az unalmas ribancok meg akik rózsaszínben műmellekkel sminkben villognak, az unalmas átlaglánykák meg könyvtáron és sulin kívül sehol nem találhatók meg. Könyvtárban hogy lehet ismerkedni egyáltalán, ahol illik kussban maradni? Komolyan az az egyetlen hely ahol még nem próbáltam.


Szóval várom a saját tapasztalatokat, meg hogy ti mit tesztek ez ellen. Beletörődtök, vagy csak megfektetni jártok felszedni őket, vagy áttértetek a fiúkra/kecskékre, mit tudom én. Semmi ötletem nincs, és rohadt idegesítő, hogy ennyire primitívek a lányok. De azt sem értem hogy pár éve még találtam aránylag érdekesebbeket, most meg semmi. akármelyik társkeresőn vagy az utcán ránéztek, egyenribanc mind, amelyik normálisnak néz ki, megismered, az sem az.


2011. okt. 20. 09:39
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
63%

tenni??? semmit....

tudod eza nőkbe kódolva van, hogy a rosszfiúk, és a kiszámíthatatlan pasik vonzák őket.

Pont ugyanugy vannak vele mint te, több ezer pasi, ilenyidős korra, és csak pár oylan aki tényleg különeges, a többi átlagos, szürke 7köznapi.

Ők is ugyanugy a különlegességet keresik egy pasiban, mint mi férfiak egy nőben.

Csak náluk még hozzátársul a dominancia iránti vágy, egyszerűen vágynak rá tudat alatt, hogy irányítsák őket.

Szoval náluk is ugyanez van, lehet egy srác rendes, szép aranyos, cuki, ha egyszerűen túl hétköznapi, és túl kiszámítható...ez csak nagyonkevés lánynak imponál...

És sok csaj inkább túri, hogy a fiuja bunkó, de közbe meg vagány, és domináns egyednek mutatja magát.

2011. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 komasa ***** válasza:
30%

Hát ez most rendesen kijött belőled! Egyébként szerintem is igazad van. Sajnos felnőtt egy generáció, ahol a lányok azt hiszik a médiából áradó valóság show "sztárok", és semmiből jött celebek okán, hogy teljesen elég, ha a szépségükkel foglalkoznak, mert jön a szőke herceg fehér lovon, vastag pénztárcával, és nem lesz gondjuk soha az élatben. Én évek óta keresek egy számomra megfelelő lányt. Egyenlőre nem találom...

Azért nem tértem át a fiúkra/kecskékre! :)

Fel a fejjel! Kitartás!

2011. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
2011. okt. 20. 09:55
 4/53 anonim ***** válasza:
34%
hú ecsém, ez a kérdés nagyon fail...
2011. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
91%

Rossz helyen keresgélsz (egy nő tanácsa)

Ne szórakozóhelyen keresgélj, hanem pl. suliba van sok normális kör, például színházkör.

2011. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:

Ennék a kérdésnél hasonló dolgot próbáltunk boncolgatni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
10%

"Rossz helyen keresgélsz (egy nő tanácsa)

Ne szórakozóhelyen keresgélj, hanem pl. suliba van sok normális kör, például színházkör."


Vártam mikor fogja valaki beírni ezt. Mindig a férfi a hibás mert rossz helyen keresgél. Sosem a nő. Furcsa mód sokan keresünk sok helyen (nem csak szórakozóhelyen!) mégse találunk értelmes lányokat. Érdekes h itt meg tele van velük a gyak, és mindegyik annak tartja magát. Különös! Mi lesz a legközelebbi indok? A. Vannak normális lányok csak mi nem vesszük őket észre mert a ribancok kellenek akiknek ki van mindenük? Azt már megfigyeltem h minden lány normális ha róla van szó. Akkor hogy van ez?

2011. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

09:45

Értem én ezt hogy ők is arra vágynak, de mit tudnak nyújtani? Semmit. Lehet azért mert nincs önkritikájuk, azért szoktak hisztizni is, mert igazságérzetük van, csak szeretnek maguknak hazudni hogy ők mennyire különlegesek, mert kék a szemük és szőke a hajuk, de egyébként a testükön kívül semmit nem tudnak egy kapcsolatba vinni...


09:52

Ja tudom, csak gyűlik, de egyszer elege van az embernek, hogy x évig keresgélem, és jönnek az idióta közhelyek, amivel ki akar oktatni egy kb nulltudású buta p*csa. Van kb 5 olyan lány ismerősöm, aki ugyanezen a véleményen van, az más hogy köztük is van pár olyan, aki mai napig is hülyeséget csinál, de legalább tud róla többnyire, szóval karcolja az értelem alsó határát...

Kitartás? Én már meguntam, lassan 10 éves tapasztalatom lesz a lányokról, és rohadtul nem néz ki jól a helyzet, mert minél többet ismerek meg, annál kiábrándultabb vagyok, ráadásul utálom ha egy lány nem ismeri magát vagy szándékosan hazudozik magáról. Kb úgy vagyok hogy keresek majd egy kiégett 40es nőt, akinek legalább van annyi esze mint egy 20 éves fiúnak, és nem teheti már meg hogy k*rválkodik. Csak az a baj, hogy azok közt is sok az idióta, vagy túl konzervatívak ahhoz hogy fiatalabb fiúval kezdjenek ki, amit mondjuk megértek, mert én még családot akarok egyszer.

2011. okt. 20. 10:05
 9/53 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy tényleg igazad van a mai generációra. Nem szól másról az életük a legtöbbnek, csak a minél több pasiról és a szórakozásról.

Ilyenkor 22 évesen már vénnek érzem magamat, meg furcsán normálisnak hosszú kapcsolatban :D

Már az elfogadott, hogy megcsalják a másikat -.-'

2011. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

10:05

Egy szóval nem írtam, hogy a férfi a hibás -.-'

Ilyen az élet, mindenhez idő kell, nem egy embert ismerek aki 30 év felett találta meg azt a társat, aki megfelelő neki. A mai lányok már túl felnőttek akarnak lenni, aztán 20 évesen jönnek rá, hogy hoppá mégis gyerekek akarnak lenni, így aztán nem komolyodnak meg jó ideig.

2011. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!