Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraft-ba mennyi kockáig...

A Minecraft-ba mennyi kockáig lehet leásni, és építeni felfele tornyot?

Figyelt kérdés
Osztálytársam mondta hogy egyenes talajon,(tehát nem göndörbe és nem is hegyen) ha lefelé ások akkor 64 kockáig lehet leásni bedrockig.Mert a játékban is minden tárgyból 64 a maximum darab.És ha felfelé építek egy nagy magas tornyot akkor szintén 64 mert a felhők fölött már nem engedi elvileg.Nem próbáltam még ki.Ez tényleg így van?
2011. júl. 17. 01:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
A pálya nagyságától függ. Az alap azt hiszem tényleg 64 fel és 64 le, de ha a Classic móddal játszol, és egy fejlett szerveren vagy, akkor olyan pályát is készíthet a szerver üzemeltetője, amely 256 kocka le és fel egyaránt.
2011. júl. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
aha kösz.én nem játszok sose multiba ,mindig csak singleplayerbe vagyok és megnéztem és tényleg 64 le és fel.
2011. júl. 17. 10:47
 3/12 A kérdező kommentje:
a Classic mód az milyen? Nekem Minecraft Beta 1.7.3 van
2011. júl. 17. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy várat egy hegy tetejére, és a felhők elfelezik a tornyomat D: Vagyis lehet a felhők felé is...
2011. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát úgy persze hogyha a hegy tetejéről építesz felfelé -.- de akkor is 64 kocka magas a vár csak magasabb mivel hegyen van.de én sima lapos talajra építettem meg 64 kocka magasan World Trade Center ikertornyokat xD
2011. júl. 17. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:
... és honnan tudod hogy honnan számítva 64? Nekem mindenhol dombok meg hegyek vannak...
2011. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán a vízszint...
2011. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
".. és honnan tudod hogy honnan számítva 64? Nekem mindenhol dombok meg hegyek vannak..." hát lemész a hegyről,dombról és akkor ott.igen ahol a víz van ,nyílván attól nincs lejjebb csak barlangba de oda én nem építkezek.
2011. júl. 17. 19:10
 9/12 A kérdező kommentje:
amúgy a házaim helyén régen nekem is nagy hegyek voltak tele növényekkel,fákkal de JÖTTEM ÉN és mindent eltiportam.a havas dombokat eltüntettem gyorsan ásóval,a fákat kivágtam és a nagy területű lapos helyre meg házakat építettem,vasútrendszert csináltam.mondjuk van még egy nagy hegyem,oda meg hullámvasutat tettem
2011. júl. 17. 19:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Zsír :o

Én meg vízalatti üvegházat csináltam. És abba laktam.

2011. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!