Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb a sima wow vagy...

Melyik a jobb a sima wow vagy a wow cataclysm?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a Cataclysm szar, meg amúgy is elszarták a játékot a Dungeon Finderrel és a sok változtatással.
2011. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4 éve wowozok gyári szerveren. első te wowoztál valaha?

Sima wow nincs. vagyis van, de te kibírod, hogy csak 60 as vagy, amig mások 85 ösök, és olyan cuccokban vannak, hogy leesik az állad, te pedig csöves cuccban? :)

Amúgy ízlések, pofonok. A cata elég sok újítást tartalmaz, haladni kell a korral, és szerintem nagyonis hangulatos.


A dungeon finderről meg annyit, hogy már jóideje van, nem cata alatt jött be, és a legnagyobb találmány ami van a játékban, mert így mindenkinek van lehetősége játszani, annak is akinek nincs raidelős ismeretségi köre. Én emlékszem milyen rossz volt 2 órát várni egy rohadt 5 fős dungeonra, ahonnan aztán 10 perc alatt kilépeett a tank. és nesze nektek. Így meg egy katt és mehetsz.


Persze 10, 25 ös raid éppúgy saját realmon lehetséges, szervezéssel.

2011. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek. 2005 óta WoW-oztam, persze az alap WoW volt a legjobb, amikor csak 60-ig lehetett menni, de a BC és a WOTLK kiegészítők is nagyon jók voltak, nade amikor berakták a Dungeon findert, akkor az teljesen elrontotta a játék hangulatát. Régen, hiába tartott tovább (akár fél, akár 2 óra, nem számított), míg találtunk embereket, az minőségi játék volt, és jó érzés volt beszélgetni, akkor aztán mentünk még egyet, majd másnap is, majd csináltun guildet, stb. Rengeteg embert ismertem meg így. Most meg csak rányomod, hogy find dungeon, aztán benyom valahova, ahol az emberek egy szót nem szólnak, még csak nem is köszönnek, healer viszi a tank cuccodat, és ráadásul másik szerverről szedi az embereket, így az életbe nem látom többet azokat. Nem tudom, aki csak azt szereti a játékban, hogy minél gyorsabban fejlődjön, meg az omfgjócuccokat, az bizos szereti, de én a jó közösségért játszottam, amit ez a cucc egyszerűen elszart, köszi, Blizzard...

Am. szerintem a cata nagyon jó lenne enélkül

2011. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!