Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? Sims 2 vagy...

Melyik a jobb? Sims 2 vagy Sims 3?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 14:31
1 2 3
 1/22 kyruring ***** válasza:
85%

Szia.

Nos a SIMS 2 mindig is jó játék marad szerintem, elég sok kiegészítőjével, viszont szerintem a SIMS 3 más sokkal jobb, érdekesebb lett, de nagy újdonságok ebben sincsenek, hiszen most megjelent a házi kedvencek, ugyanúgy volt a 2-ben is, de egy kicsit újítottak, lehet benne lovakat is tartani.:)

2011. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
sims2 párti vagyok, sims3 lassú, csunyának találom a karaktereket is
2011. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

Sims 2 a grafika miatt.:)

sims 3-mat még csak Youtube-n láttam videón..

2011. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Imádom mindkettőt, ha megvan az összes kiegészítőd, akkor a 2 nagyon jó, bár miután a 3-mal játszottál, a 2 kicsit gyengének és gagyinak tűnik - szerintem. A 3-nak sokkal jobb a grafikája, és töltőképernyők nélkül bejárhatod a szomszédságot. És pont azt szeretem benne - az előttem szólóval ellentétben - hogy gyönyörű simeket lehet csinálni. Szerintem jó, ha megvan a gépeden mindkettő.
2011. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Sims 3-om nekem nagyon bejött ;) De nekem sajnos a gépemen kicsit(közepesen) akadozik:'( Ezért inkább Sims 2.

Előttem szólóhoz: Igen, gyönyörű karaktereket lehet benne csinálni. Grafikáját legjobban full graf.-on lehet érezni. Maxon az összes tükör,stb..Élink,szép,gyönyörű színek vannak.

2011. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

Teljesen egyetértek a sims 3 előnyeivel, de nekem mindig is a sims 2 marad az igazi. :)

Azon ,,nőttem fel", arra van ráállva az agyam, megvan hozzá az összes kiegészítőm, csak az megy igazán jól a gépemen, és számomra már a 2 is tökéletes, még ha a 3 jobb is. :)

2011. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:))) én a 3-at szeretem jobban,de mindkettő meg van a gépemen :)))
2011. nov. 5. 18:55
 8/22 dorcsuu ***** válasza:
Sims 3 a jobb, egyértelműen. Először én is úgy volta mvele, hogy milyen ratyi meg ronda. De most már elképzelhetetlennek tartom a simset anélkül, hogy: 1. Belátok az egész városba, látom ahogyan a simem sétál/cangázik/vezet/lovagol/kutyát sétáltat, stb. És nincsen betöltőképernyő 2. Meg tudom változtatni a ruháknak és a berendezési tárgyaknak a színét, mintáját. Így sokkal könnyebb összeillő tárgyakat/ruhákat készíteni 3. Sokkal nagyobb élvezet a játék, a szülés is jobb, nem az a "lepottyan a bébi az égből" verzió, ami szerintem elég gagyi, de persze még sok más remek újítás van benne :)))
2012. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A legjobb mégis az lenne,ha a kettőt összekevernénk.Lehetne mondjuk sims2.-es karaktereket is csinálni és lehetne sims 3.-asakat is egy játékban,vagy akár egy családban is.:D Milyen jó lenne,ha bármit tudnának a karakterek csinálni és ha akarnám,akkor mozgathatnám is a testészeiket úgy,ahogy akarom a játék közben..meg ilyesmikre gondolok.:D
2012. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Sims 2-ben csak az a sim öregszik, akivel épp játszol, így jönnek az ilyen esetek, hogy 70 éves unoka és 20 éves nagymama - a sims 3-ban az is öregszik, akivel épp nem játszol.

Sims 3-ban életre tudod kelteni a simeket úgy hoy szellemek legyenek és szellem bébiket csináltatni velük. :-)

2012. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!