Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starcraft2 hogykll registerni?

R0x0R kérdése:

Starcraft2 hogykll registerni?

Figyelt kérdés
Regisztáltam beléptem írja adjam meg az emailt megadom és nem jó battle.net regsterek válaszokat kérek előre kösz
2011. júl. 22. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor most egy magyarul, központozva, szépen fogalmazva.
2011. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Registáltam batle.net re felmentem starcraft2 és ott kérte a emailt megadtam de nem fogadta el nem akarom crackelni mert akkor nem birok onlinen játszani.
2011. júl. 23. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak hogy jól értem:

- Regisztráltál a neten az e-mail címeddel bnetre.

- Beléptél, rámentél a Starcraft 2-re és nem látod, hogy lenne regisztrálva???

Hm. Most komolyan. Gondold át! Megvetted a játékot, beregisztráltál egy címet, de miből gondolod, hogy az e-mail címedről tudni fogják, hogy a sok millió cd kulcs közül melyik a tiéd hha egyszer nem írod be? Vagy ez már megvolt?


A regisztráció menete:

- bnet regisztráció (email, belépési adatok)

- Elnavigálsz az adott játékhoz vagy ha van akkor "új játék", vagy hasonló menühöz (most nincs eklőttema felület) és megadod a megvett szép jogtiszta játékod kódját ami a dobozban volt. Erre generál egy elektronikus kódot is. Ha akarod leszedheted bárhonnan ezek után a játékot, vagy telepítheted dvd-ről is.

- Elindítod a játékot, felpatchel és belépsz az e-mail/jelszó párosoddal. Aztán játszol kifulladásig :D

Arra ügyelj, hogy ha Európában akarsz játszani akkor eu.battle.net-en regisztrálj. Ha Amerikában, vagy Koreában/Oroszországban akarnál felcsatlakozni, akkor ott más a cím azt hiszem.

2011. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!