Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tölthetem le az interne...

Honnan tölthetem le az internetről a Sims 3-mat?

Figyelt kérdés
Honnan tölthetem le az internetről ingyenesen egészben a Sims 3-mat magyarul?
2011. júl. 23. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

elvileg itt le lehet:

[link]


Nem tudom, hogy működik-e, de remélhetőleg nincs tele vírussal :P

2011. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vedd meg.

És igen az tele van vírussal.

2011. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ne legyél idióta szal NE VEDD MEG :)

bigtorrent.eu

innen szedd le és nem vírusos

2011. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

JÉZUSOM, VEDD MEG!!! (mint én, mert gazdag és hülye vagyok, hogy megvegyem, és csak azért írok, hogy ezt mindenkivel tudassam :))


amúgy.. isohunt.com, thepiratebay.com, newinsane.info, bigtorrent.eu :D

2011. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

JÓ ÉRZÉS LOPNI?

VEDD MEG

2011. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jó érzés HÜLYÉNEK lenni? xD
2011. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat :)

Dehogy veszem meg, a Sims2-őt is megvettem azt azt sem tudom hol van...xD

2011. júl. 26. 01:40
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

"JÉZUSOM, VEDD MEG!!! (mint én, mert gazdag és hülye vagyok, hogy megvegyem, és csak azért írok, hogy ezt mindenkivel tudassam :)) "


Jézusom nehogy meg vedd! (én is jól leloptam a netről, és csak azért írok, hogy tudassam, mekkora egy csóró paraszt vagyok! Akkor persze ha kiszámlázzák a játékot vagy kopog a rendőrség már sírva hívom anyukámat!)


Sok csöves. Nincs pénzed? Leszarom. Letöltessz illegálisan játékokat? Leszarom. De a sok bunkó idióta még reklámozza is. Azthiszitek mekkora faszagyerekek vagytok hogy ellopjátok? Hát gratula hozzá.

Meg ez a "gazdagok" vesznek csak játékot XD Nevetséges.

Az már gazdagnak számít akinek van 4-5 ezer forintja? Mert ennyibe kerülnek a legújabb játékok. Az meg nem az én hibám, hogy a legelső Tesco-ba akartok játékot venni, ahol mindent 3-szor annyiért adnak. De természetesen ti vagytok a tapasztaltak, meg akik majd viszik valamire. Hát persze.


Kérdező,fogalmam sincs, de szívből remélem, hogy nem fogsz találni olyan változatot, amilyet keresel.

2011. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
neten nem jön át az irónia :D
2011. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem jön át ez a véleménykinyilvánitása az meg a másik mi az hogy 4 5 000 ft itt az uj játëk ami kijön hol élsz azerbadzsánban???gyökérgyermek mért fizessek olyanért ami ingyen van az meg a másik miért nem birsz az illető kérdésére választ adni ahelyett hogy itt pampogsz mint egy csira!!!srácnak.meg azt momdom a kérdezőnek ne foglalkozzon ilyen kisebbségi komplexusos barmokkal es tolts le egy torrentet és huzd le a gamet a netről:)
2011. szept. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!