Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tölthetem le az interne...

Honnan tölthetem le az internetről a Sims 3-mat?

Figyelt kérdés
Honnan tölthetem le az internetről ingyenesen egészben a Sims 3-mat magyarul?
2011. júl. 23. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Te is ki*aszottul a kérdésre válaszoltál, verted a nyálad, aztán mondtad hogy töltse le valamelyik torrentről XD Bagoly mondja verébnek. Meg ez a kedvencem, hogy minek vegyem meg, ha ingyen is megkaphatom. Figyelj, akkor ne vegyél már kenyeret se, hiszen simán ellophatod, és ingyen a tiéd. Hülyegyerek -.-''
2011. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
gyökérgyerek miért lopás az amit torrentre pakolnak fel és neked miért fáj ha vki letölt és nem meg veszi huzzál már el innen senki nem kiváncsi a prédikációdra nem veszed észre
2011. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Azért lopás, mert a készítők TÖBB ÉVNYI munkát fektettek bele...
2011. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

őszintén mondom hogy leszarom...a mai világban már mindenben a hasznot kell keresni... és igeis élelmesnek kel lenni szal ha ingyen megkaphatjuk akkor szedjük csak le... nem tudom ti hogy vagytok vele de mi nem engedhetjük meg azt a luxust hogy 10ezreket kültsünk egyetlen darab játékra

meg amúgy se... most csak azért nem fogok fizetni hogy elmondhassam magamról hogy tisztességes vagyok? ki a k*rva istent érdekel úgy őszintén? de nektek ennyivel jobb... elment a pénz (én abból gépet fejlesztek) de tisztességes gyerek vagytok.... szép :)nah most akkor úgy megemlíteném... gondolom akkor a filmeket is megveszitek? meg a zenéket op rendszereket komolyabb programokat is természetesen... hú ba*dki ti télleg gazdagok vagytok :)

2011. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!