Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Abba szeretném kérni a segitsé...

Abba szeretném kérni a segitségetek hogy a CS1.6 ba nem akkar kifujni egy egyedi (tempdecal. Wad) sprayt se csak az alapokat mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 16:35
 1/7 anonim válasza:
Lehet hogy a szerverrel van baj. Csináld újra a sprayt, New Game-ban próbáld ki. Ha úgysem megy irj e-mailt, vagy esetleg ird le itt és megpróbálok neked segiteni! :)
2011. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ö hello egy sprayt se akar kifujni próbálkoztam már százzal. és több szerveren is de egyiken se akart müködni:S
2011. júl. 25. 20:18
 3/7 anonim válasza:
honnan töltötted le a cst? allow_download be van kapcsolva?
2011. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a cs eredeti és a allowdownload persze bevan kapcsolva : )
2011. júl. 26. 22:36
 5/7 anonim válasza:
Akkor rosszul csinálhattad a sprayt, mivel gondolom NON-STEAMES videót/tutorialt néztél, és neked STEAMOD van! :) Igy volt?
2011. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ö nem csináltam a sprayt hanem guibol szedtem de már megoldottam s jó köszi szépen :)a segitséget
2011. júl. 27. 13:56
 7/7 anonim válasza:
Szivesen :D
2011. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!