Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angolul tudóknak!? Kéne a...

Angolul tudóknak!? Kéne a segítségetek!? Le kellene fordítani a következőt (lent) Előre is thx

Figyelt kérdés

Hello everyone!

Most of people on this forum don't know how to install .swf (Flash) themes on mobile and asking people to make tutorial, there is already one tutorial in iPhone theme topic, and in one topic called "How to change theme without flashing CUST" but i will explain little more

Ok so let's get started Wink


Before doing this make sure you have puted on mobile ... in Connectivity > USB Connectivity choose Always ask or Mass storage


First read how to put normal themes (.dmf) on LG Cookie, tutorial by AQA here ---> [link]

Sorry but i can't explain all that so you will have to read that first


Once you read that you are ready to know how to install .swf (Flash) themes


1 - First you will need to download loaders (By Henka) from www.henka.4shared.com (Just go to folder "Loaders for easy theme changing" and download all loaders") - If link doesn't work try this *****


2 - Rename loaders that have name like "Idle_Widget fixed" to "Idle_Widget" (If you can see Idle_Widget.DMF make sure you don't delete .DMF word!)


3 - Put Idle_Widget and Idle_Keylock files in CUST (LGAPP>DMF) and replace with old files.

Now in LGAPP>DMF open folder called TopMenu and put TopMenu file in there and replace with old one.


4 - Now save the CUST and send on mobile with LGUI or LG-Utils


5 - Once you sent CUST on mobile turn mobile on and you should get black screen, if you got black screen you did it good, if not try again...


6 - Now you are ready to install .swf (Flash) themes ... Plug USB in your mobile and choose "Mass storage", now on your PC in My Computer you should get Removable Disk (If you are using Memory Card you will get two Removable Disks)


7 - Open Removable Disk and go to folder called FlashContents (Make sure to open Removable Disk from Mobile memory, not Memory card!) and put your theme in there


8 - Remove USB and look if it's working, if not then you got something wrong (Maybe you moved theme in FlashContents on Memory card)


9 - If you got theme, enjoy...also make sure to download one Keylock (Idle_Keylock) and Menu (TopMenu) because they are replaced with loader also (I mean you will get black screen if you lock phone or go to menu if you don't get them and put in FlashContents)


10 - If you did something wrong or didn't get some things or maybe some error, feel free to ask

But please don't ask me stupid questions like "I got blackscreen on menu and keylock" because i wrote up there that you will need to download Topmenu and Idle_Keylock to not get the blackscreen on Menu and Keylock



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 27. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy tippem. Senki sem fogja lefordítani. Egy két mondat ok, de hogy teljes leírásokat meg ilyeneket nem. Tessék szótárat használni vagy magyarul megkeresni hátha fenntvan. Én annak idején használtam szótárat, mostmár megy anélkül is.
2010. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A NET segitségével csodát tettem(bár nem tul magyaros)

Hello mindenki!

Legtöbb embereknek ez fórum ne tudja, hogyan kell üzembe helyez .swf (Villanás) téma mobil és kérdez emberek csinálni oktatói, van már egy oktatói iphone téma témaban, és egy témaban hívott "Hogyan változtatni téma nélkül villogó CUST" de én fog megmagyaráz kicsi több

Rendben így let's kap indult Pillantás


Előtt tett ez győződjön meg róla neked van tesz mobil ... Összekapcsolhatóság > USB Összekapcsolhatóságban kiválaszt Mindig kérdez vagy Tömeg tárolás


Első olvas hogyan tenni normális téma (.dmf) LG Édes keksz, oktatói AQA itt ---> [link]

Bocsánat de nem tudok megmagyarázni mindaz így neked lesz olvasni az első


Egyszer olvasol az készen állsz tudja, hogyan kell üzembe helyez .swf (Villanás) téma


1 - Első fogsz szükség letölteni loaders ( Henka) -ból www.henka.4shared.com (Éppen megy prospektus "Loaders könnyű téma változás" és letöltés összes loaders") - Ha link nem munka megpróbál ez *****


2 - Átnevez loaders az van név szeret "Idle_widget rögzített" "Idle_widget" (Ha tudsz látni Idle_widget.DMF győződjön meg róla te ne töröl .DMF szó!)


3 - Tesz Idle_widget és Idle_keylock állományok CUSTBAN (LGAPP>DMF) és kicserél régi állományokkal.

Most LGAPP>DMFBAN nyitott prospektus hívott Topmenu és tesz Topmenu fájl benn és kicserél -val régi egy.


4 - Most ment a CUST és továbbít mobil LGUIVAL vagy Lg-utils


5 - Egyszer te küldött CUST mobil fordulat mobil és te kellene kap fekete képernyő, ha te fekete képernyő megtetted az jó, mert ellenkező esetben megpróbál újra...


6 - Most készen állsz üzembe helyezni .swf (Villanás) téma ... Dugó USB ban tiéd mobil és kiválaszt "Tömeg tárolás", most PC-D Számítógépemben te kellene kap Elmozdítható Lemez (Ha vagy használ Memória Kártya fogsz kap kettő Elmozdítható Lemezek)


7 - Nyitott Elmozdítható Lemez és megy prospektus hívott Flashcontents (Győződjön meg róla kinyitni Elmozdítható Lemez -ból Mobil memória, nem Memória kártya!) és tesz témád benn


8 - Eltávolít USB és néz ha ez dolgozó, mert ellenkező esetben akkor te valami hibás (Talán te mozgatott téma Flashcontentsban Memória kártya)


9 - Ha te téma, élvez...szintén győződjön meg róla letölteni egy Keylock (Idle_keylock) és Menü (Topmenu) mert ők kicserél -val loader szintén ( jelentek fogsz kap fekete képernyő ha elzársz telefon vagy megy menü ha te ne kap őket és jelöl Flashcontents)


10 - Ha megtetted valami hibás vagy nem kap néhány dolgok vagy talán néhány hiba, érez ingyenes kérdezni

De kérem ne kérdez engem ostoba kérdés szeret "Én blackscreen menü és keylock" mert én írt odafenn az fogsz szükség letölteni Topmenu és Idle_keylock nem kap a blackscreen Menü és Keylock



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm az igen hasznos VÁLASZT...

Ha nem segítesz akkor minek írsz?..

A második írónak,köszönöm,de ennyit én is értettem,ennél pontosabban kéne,de azért köszi:)

2010. júl. 28. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!