Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » [Sürgős] Szerintetek melyik a...

[Sürgős] Szerintetek melyik a jobb és miért? (XBOX360)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Holnap lesz a szülinapom és sok rokonom van akik akarnak venni nekem ajándékot de megkértem hogy XBOX360 játékot vegyenek nekem live-hoz. Remélem értelmes válaszokat kapok:) köszi előre is. példa : WWE Smackdown vs Raw 2011 vs fight night champion : mert .... így lenne a legjobb...(magyarul vélemény kéne:))Ja és fontos hogy Singleben is kiakarom játszani ezeket... Saints Row 2 vs GTA IV,Mortal Kombat vs Tekken 6,Need for Speed Hot Pursuit vs Forza Motosport 3,Harry Potter 7/2 vs Bulletstorm,Mafia 2 vs La NOIRE,Dead Rising 2 vs Resident Evil 5,Hunted:The Demons Forge vs Rainbow Six Vegas2(Igaz más a kettő de azért jöhet hozzászolás)Ezek lennének köszönöm előre is sziasztok.u.i:A TE ! véleményedre vagyok kiváncsi.
2011. júl. 26. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak olyanról mondok véleményt amiről van tapasztalatom is.

Szóval:

GTA IV; Mortal Kombat; Forza 3.


/Megjegyzés:

a kritikák nagyon lehúzzák a HP 7/2-t így azt nem merném megvenni, vagy ajánlani.

a Resident Evil 5 jó, de a Dead R. 2-t nem próbáltam.

2011. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. Jöhetnek még. ja de ha megkérhetlek esetleg leírnád miért a GTA IV,Forza 3, és MK ? Köszi
2011. júl. 26. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

A GTA IV azért, mert a kidolgozottabb a történet, jobb a játékmenet, és úgy összességében profibb az egész játék. Nagyon jó fizikus motort sikerült alá tenni.


A Mortal Kombat azért, mert az egy sokkal komolyabb program. Durvább és jobbak a karakterek. A Tekken nekem giccses.


A Forza 3 azért, mert az egy sokkal valósághűbb program, A Need for Speed egy arcade, a Forza inkább szimulátor. Nagyobb kihívást nyújt. Viszont mivel az egészeket a profi versenyek köré építették, a rendőrös üldözésekről le kell mondani. Ez nekem inkább előny.

2011. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*egészet
2011. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítsége. Jöhet még válasz aki a többit is tudja. Amugy "gyakorivalasz2"igazad van a GTA IV nekem is tetszetős de a Saints Row 2 is ugyh ha csak te irsz ,de remélem fog még jönni válasz akkor 2-0 és GTA IV:)
2011. júl. 26. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!