Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PSP! GTA Vice City vagy...

PSP! GTA Vice City vagy Liberty City? Melyik a jobb, szebb grafikájú játék? (nem tudom eldönteni)

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
mind2 egy szar
2011. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bmeg tom, de münk hnap nyaralni és ez a 2 értelmes game van amit feltok még rakni!! ÉS NEM TOM MEIKET RAKJAM F EL!! AZÉRT KÉRDEZTEM!!
2011. júl. 26. 22:44
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Egyik sem értelmes. Amúgy a vice city újabb.
2011. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Úristen manapság már nyaraláshoz is PSP-t kell vinni??!!
2011. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Nyaraláshoz PSP-t énsem értem.

A grafika mániát sem.


Amúgy ha grafot nézed a vice city-é jobb, és történetre is, amúggy egyáltalán nem szar játékok, csak régiek (anno egész nyáron csak vice city-t toltam)

2011. júl. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
ha a gta vice city-t a vice city-ra érted tényleg akkor az kell, mert a vice city stories meg a liberty city stories gagyi. am az előző kommentelőnek mondom hogy a gta vice city nem újabb mint a liberty city mert a vice city még 2002 vagy 2003 ban jött ki pc-re. a gta liberty city stories meg a san andreas után. A VICE CITY A LEGJOBB UTÁNA A VICE CITY STORIES ÉS A LEGROSSZABB A LIBERTY CITY STORIES a három közül
2011. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vice City Stories a jobb! :))
2013. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Liberty City Stories
2016. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

VCS-nek szebb a grafikája (mondjuk az LCS-nek sem rossz).


Aki meg azt mondta, hogy mindkettő sz@r meg ilyeneket, azok biztos GTA V/COD stb. fanboyok. Kis 8-9 éves pisisek. Tanuljátok meg értékelni a jó játékokat!

2018. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!