Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amint szeretném elindítani az...

Amint szeretném elindítani az Assassin's Creed 2-t azt írja ki, hogy Error Code 1. Nálam a hiba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A játék eredeti
2010. márc. 28. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Eredeti... király... ééés?

Milyen környezetben futtatnád a játékot?


És nem arra vagyok kíváncsi, hogy otthon milyen állapot uralkodik.

2010. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

google első találatai... nem értem, hogy a rákba nem lehet használni a keresőt először...


Úgyhogy lehet fordítani:

I might be wrong, but I'm almost sure it's your register. I had similar issues before, errors stating that I'm missing certain .dll file. I installed Registry Booster (has gold certificate from Microsoft), it detected the same .dll file as a missing link. Everything worked fine after fixing it with this tool and installing the game again.


[link]


Just be careful how you use it. It's better to do just a scan first and then restart your system (if there are any errors) without fixing it. Then do a scan again after the restart to see if your OS managed to fix errors naturally. If it didn't, then fix them with this tool. It decreased my boot time from 70s to 40s after the first run! That's a pretty good result. (Notice also that you can defragment your register, which speeds up boot time a lot more than just an error fix.)


Az utolsó hozzászóló:

I don't want to accuse anyone but I know that a similar error needing that file comes up if you're trying to use a certain crack.


If I'm wrong (and I hope I am) then just try and reinstall the game on another PC, see if works and if it does then it certainly is something wrong with your PC.


Ennyi....

2010. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a 2-nek -.- a keresőt meg használtam, le is töltöttem, csak vmiért víruso lett a gépem, aztán 2 napig folyamatosan ment a vírusírtó, de megvan, és azóta meg vhogy megjavult a játék :)
2010. ápr. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!