Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most akkor WoW függő vagyok?

Most akkor WoW függő vagyok?

Figyelt kérdés
Ha megyünk valahova akkor csak azon jár az eszem hogy ha haza érünk wowozzak és ha gépezek akkor alig csinálok mást a wow on kívül. Ma meg leültem wowozni és azt hittem pár óra telt el egyszer csak anyum benyit hogy kapcsoljam le a gépet mert már HÉT ÓRÁJA előtte ülök. Kérlek ne sértegessetek ne szidjátok a wow ot normális választ kérek legyetek szivesek!!! A NORMÁLIS válaszokat előre is köszi :)
2011. júl. 29. 19:38
1 2
 1/20 anonim válasza:

Igen az vagy, töröld le a gépedről, oszt cső!

7 óra gép előtt... kiégne a szemem!:S

Hány éves vagy? Szerintem ne add fel az életed egy játék miatt, lógj a haverokkal.

2011. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 13 vagyok szoktam a barátaimmal lenni meg a kutyámmal játszani biciklizni ez volt az első eset hogy ilyen sokáig gép előtt ültem még egyszer köszi a választ:)
2011. júl. 29. 20:10
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj amatőr, 7 óra csak! Te, még csak negyed kilenc és reggel 10 óta itt ülök. Ha hiszed, ha nem, kettőig itt leszek. Minden pénteken. Ja és minden szerdán, kedden és hétfőn. Néha csütörtökön is. Hétvégén soha. Na tső!
2011. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ne szemétkedj vele öcsi!
2011. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
kedves 20:17 AZT A K@RVA EGÉSZ NAP MEG HAJNAL KETTŐIG XD nekem a hét óra után olyan piros volt a szemem hogy az nem igaz :9 meg én elaludnék ha meg akarnám csinálni amit te :D de nem akarom mert inkább alszok meg élvezem a napot. szerintem nem jó hogy olyan sokat gépezel de te tudod :)
2011. júl. 29. 21:50
 6/20 A kérdező kommentje:
ja és nem a kérdés óta gépezek lekapcsoltam 8 körül aztán anyum később be kapcsolta hogy megnézze a leveleit aztán végzett mondtam hogy ne kapcsolja le megnézem hátha van válasz na sziasztok jó éjt 20:17 neked meg jó gépezést na kapcsolom is le jó éjt :)
2011. júl. 29. 21:54
 7/20 anonim ***** válasza:
hy am neved ? lehet ismerősöm vagy
2011. júl. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

most torold a wowot, mig nem keso

ez csak az elso volt de meg sok lessz

2011. júl. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen függő vagy, de könnyű leszokni. Én is függője vagyok, és tisztelem is, hogy függője lettem:D Már minden nap ezen a játékon lógok, és már július 1.-je óta ki sem mozdultam a lakásból, egészen máig csak WoW-oztam(!). Jó igaz, kisebb szünetekkel(5 perc max). Most nyugodtan leszólhattok, hogy mekkora függője vagyok, de mielőtt bárki leszólna engem, vagy a kérdezőt, gondoljon bele: azzal, hogy aki beszól magának és a kérdezőnek sem tesz jót, akkor minek szóljon be.
2011. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat dominik nem hiszem hogy az ismerősöd lennék
2011. júl. 30. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!