Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WoW-tól 100% hogy függő leszel?

A WoW-tól 100% hogy függő leszel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap úgy döntöttem hogy letöltöm a wowot mivel annyit halottam róla és kellett volna egy jó mmorpg.Aztán keresgéltem az interneten és láttam hogy mennyi embert függővé tett ez a játék.Ez mindig így van?Mert én nem akarok a rabjává válni csak néha 2-3 órára elütni az időt.Mit gondoltok?


2011. aug. 6. 18:58
1 2
 1/20 anonim válasza:
Majd, ha napi 18 órát ülsz előtte, akkor kérdezd meg ezt magadtól újra.
2011. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A WoW-val az a baj, hogy először oké, tolod 1-2 óráig, 2 hét múlva már 3-4 órát, de már naponta. És így tovább egyre többet és többet, de ugyan ez van a lövöldözős játékokkal is.

Szerintem hagyd a francba, járj el boksz edzésre.

2011. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem 100%,hanem 1000%!
2011. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Egyetértek, el se kezd inkább. Kb. 95%, hogy függő leszel tőle. Amikor még játszottam vele kevés olyan embert ismertem aki mértékkel tudott játszani vele. Az a baj a netes játékokkal, hogy nem tudod megállítani őket, ezért ha valamit elkezdesz benne ami hosszadalmas nem tudsz eljönni tőle és hát ugye mivel online ezért "versengés" megy, tehát az a jó benne aki minél többet játszik vele. Régebben kezdtem már úgy újra párszor, hogy néha-néha elleszek vele majd, hát nem így lett.

Úgy hogy tényleg hagyd a francba.

2011. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Hülyeség amit írtok ! Van olyan aki le ül napi 1 órát wowozni , van aki sokat tény , de ugyan annyi esélyed van mint hogy drog függő legyél ,vagy alkoholista. HA sokat csinálod és kevés az akarat erőd akkor tuti függő leszel . Én 2 évig toltam és már nyár eleje nem játszom . Nem hiányzik , pedig imádtam játszani , haverokkal , a sokk dolgot benne de nem vágom az eremet mert nem játszhatok . Ez tőled függ . HA te azt mondod hogy minden nap 1-4 óra tolod és ezt be tartod akkor biztos nem . Igaz annak van előnye aki sokat játszik. Ám az igazán függők pve-sek, ha pvp-s leszel akkor mind1 mennyit játszól mármint minimálban. Akkor bg-zel amikor akarsz . Mint mondtam tőled függ . Légy erős és nem leszel .
2011. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ne azok véleményéből indulj akik 15 évesek, és főleg ne a törtösökéből, azok mind nyomik.


rengeteg családos ember (igen nő is) játszik vele és szórakozásnak tekinti, egy hobbinak.

Csak az ilyen fiatal taknyok lesznek igazából függők, mert amúgy sincs semmi életük ettől meg jónak hiszik magukat. Ők mást ilyen játékokat se játéknak tekintenek tehát bármitől kialakulhat a függőség náluk.

PL faszbúk.

2011. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsokat,úgy gondolom annyit megér hogy kipróbáljam.Meg ha nagyon elfajulnának a dolgok biztos vagyok bene hogy lenne akaraterőm rákattolni az uninstall gombra:)
2011. aug. 6. 19:29
 8/20 anonim válasza:
mi az a WOW?
2011. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem fennvan a gépemen a wow. naponta kb 4-5 órát jáccok max. És nagyon nem lettem függő. Sőt gondolkodom h letöröljem-e
2011. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha unod az életed akkor biztos nemleszel függő, de ha nemunod, akk biztos :)
2011. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!