Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SAMP, ki tudja mi lehet a baj?

SAMP, ki tudja mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ki tudja hogy miért nem indul nekem a GTA SAMP? Nem tudom, hogy kell elindítani egy szervert, de én úgy szoktam hogy 2x kattintok a szerverre, connect, betölt, New Game.(Ha nem így kell akkor valaki írja már le hogyan.) Szóval, a töltéskor megáll, és kijön egy ablak(jah és valamiért hófehér amikor elinditom a GTA-t(készítők logójai stb.)): [link]

Aztán még kijön ez az ablak is: [link]

Még mi előtt valaki azzal jönne hogy nem eredeti, vedd meg, IGENIS EREDETI, MEGVETTEM!!! Ha valaki tudja mi a baj írjon minnélhamarabb.


2011. júl. 30. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A második linkből azt állapítom meg, hogy nem jó a samp verziód. Töltsd le a legújabbat és 3.0-as szerverre csatlakozz [link]
2011. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nekem a SA MP 0.3c verzió van meg.
2011. júl. 30. 20:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Mostmár a 2. képet, az Errort nem írja ki.
2011. júl. 30. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyesmi a gondom utánna néztem kérdezgetem de már vagy egy fél éve nem kaptam normális megoldást erre a problémára :S
2011. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A GTA SA kompatibilins a samp verzióddal??

Ha gondolod keress meg:hundog.no@gmail.com

2011. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, kompatibilis.
2011. aug. 1. 15:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki írjon!!!!!!!!
2011. aug. 2. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:

senki nem tud normális megoldást ne is próbálkozz... én se bírtam valami baja van az új gépemmel régin gond nélkül ment

vannak rá megoldások de egyik sem működik

2011. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval, ez egy új gépem, a régin is ez volt a baja...
2011. aug. 2. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!