Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SAMP, milyen egy zombi...

GTA SAMP, milyen egy zombi szerver?

Figyelt kérdés
A kérdésben kb minden benne van. Milyen egy zombi szerver a SAMP-ban? Még sosem játszottam rajta és sosem találtam olyat, amin lennének játékosok. Mit kell benne csinálni, hogy kell benne stb. Vagy a SAMP-ban azért nincsen olyan sokzombi szerver, mert nem anyira jó játékmód?
2011. okt. 3. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak jók. Olyan hogy vannak zombik, és vannak túlélők. A túlélők kaját keresnek, fegyót, ammót, és a zombik ellen harcolnak. Röviden ennyi.. Van npc és player zombi is, meg ha egy ember zombi lesz az ugye player. Lehet kereskedni pl eladod a fegyódat és kaját veszel belőle ha az éppen jobban kell.
2011. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ! És ismersz még működő szervereket, amiken még vannak játékosok? Oké, ez egy kérés, tudom.
2011. okt. 3. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyár elején abba hagytam a SAMPot, úgyhogy nem tudok segíteni bocs.
2011. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(Akkor még volt 3-4 jó zombi szeró)
2011. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szeptemberben nyitottam egy zombi szervert, ez egyedüli a világon, mert ebben a zombik nem játékosok, hanem mesterséges játékosok, nézz fel ha akarsz: bbehosting.hu:7804 (ip)
2012. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!