Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert nem tudok egy minecraft...

Miert nem tudok egy minecraft szerverre se csatlakozni?

Figyelt kérdés
Mindig azt irja , hogy User not Premium!Mi a gond? Mit tegyek(azonkivul , hogy vegyem meg)? Esetleg tudtok mas mukodo szervert? Bocs de meg nagyon kezdo vagyok! Elore is koszonom!
2011. júl. 31. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj offline szerverekre. Oda azok is feltudnak menni akiknek nincs meg a játék eredetiben. [link] ezen az oldalon jobb oldalt van pár nagyon jó MAGYAR szerver, ha jól emlékszem mind tört szerver. Valamint van ott egy szerver katalógus is, ott még több szervert találsz.
2011. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mine100 válasza:
nem tudom de az én bajom:csomó ideig várok és nemcsatlakozik 1 szerverhez sem! mindig csak:Pinging
2014. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mine100 válasza:

nekemis az a problem h vagy pingingel 1 kis ideig pingingel utána felakarok menni valami írás: blablabla(nemtommi):group

persze nem mindennel 1.6.4 alati verziók jól működnek

2015. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!