Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin's Creen-ben hogy...

Pikachúúú kérdése:

Assasin's Creen-ben hogy lehet a PC-ben fel emelni a dobozokat?

Figyelt kérdés
Leonárdó küldijénél vagyok de semmi esetre se emelné fel a dobozt -.- pedig a Shiftet nyomom arra irja nekem hogy azzal kell csinálnom
2011. aug. 1. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A Shift-el kell. Lehet csak valami bug. Indítsd újra.
2011. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már 3xor újra inditotam a játékot de semmit :( legelejéről menjek? de majd megörülök az elejétől olyan vacak =(
2011. aug. 1. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Eredeti? Mert ha nem akkor ott lesz a gond. Ha az akkor biztosan le van írva hol kérhetsz segítséget a borítón/kézikönyvben,ők biztosan tudnak segíteni.

De amúgy biztosan azt a dobozt akarod emelni? Mert én is próbáltam, ha egy civil elejti a sajátját, azt nem tudod fölvenni, csak azt ami a küldetéshez kapcsolódik, mint pl. a játék legelején a rózsákkal teli doboz.

2011. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Davinchi doboza kellet de sikerült megcsinálnom :) 1-et ugrottam és közbe a kezében termett a doboz ugyan így a hullánál xD Szerintem bug de mivel rájöttem mi van nem zavar (ja és a fegyvereknél is így van)
2011. aug. 4. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!