Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a játékról? Próbáltátok? Vagy ha nem, szerintetek jó lehet? Megér szerintetek 10000 Ft-ot?

Figyelt kérdés

Nekem valamiért állatira bejön. Vélemény?


http://www.youtube.com/watch?v=Hq533IW0c6I


2011. aug. 2. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Enslaved: Odyssey to the West egy akció-kaland játék, melynek két hőse, az ügyes harcos Monkey és a csinos, de ravasz Trip egymásra hagyatkozva igyekszik teljesíteni a pályák feladatait. A poszt-apokaliptikus környezetet szép grafikai tálalás teszi látványossá, a karaktereket és történetet pedig illik külön kiemelni az Enslaved esetében. A játékélmény egyébként afféle logikai-akcó, ahol a hack 'n slash játékok már megszokott elemei vegyülnek a gondolkodást igénylő feladatokkal.


Nekem tetszett, mondjuk azt a 10 ezer forintot egy kicsit sokkalom de megéri.

2011. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Wikipédiában én is meg tudom nézni,kicsit bővebb személyes beszámolókra lennék kíváncsi.
2011. aug. 2. 18:47
 3/7 Kádár Gergő ***** válasza:
simán megér
2011. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már kijátszottam vagy 4X, anno első nap megvettem, nagyon jó játék! De nem kerül ez már sehol sem 10000-be... Mire kell? Ps3 vagy 360? Itt van pl egy 360-as verzió, a srác nagyon megbízható, én már többször vettem tőle játékot, ajánlani tudom csak.

[link]

De csekkold meg ezt is:

[link]

2011. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sőt, lecsekkoltam a kedvenc boltjaimat, ott se 10000....

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én ahova járok,ott 9600 Ft.

És tényleg jó játéknak néz ki. De rendelni nem szeretek. Am Ps3-ra kell. A történet,és a karatkerek mellesleg oltári szerintem,főleg szinkron. A hangok is,minden. Kell ez a játék!

2011. aug. 5. 00:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Na jó, de ha mondjuk megrendeled a konzolvilágból, még postaköltséggel együtt is messze van a 9600-tól. Persze te tudod, vedd meg, megéri kijátszani.
2011. aug. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!