Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 játékban, ha csináltam...

Sims 3 játékban, ha csináltam 1 tavat az Építkezés menüpontban, hogyan tudok bele halakat rakni pl. a Sim eszköztárából?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 18:31
 1/5 anonim válasza:
Szia! Ha jól tudom, akkor ha tavat csinálsz a játékban abban már alapból vannak halak. Szerintem a simed eszköztárából a halakat csak a hűtőbe vagy a házi akváriumba tudod beletenni. (ha esetleg mégse így van a www.mysims.hu oldal foglalkozik a Sims-el kapcsolatos kérdésekkel, ők az Interaktívban biztos tudnak segíteni)
2011. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Klikk a tóra, és halak telepítése. Aztán választasz melyiket teszed bele.
2011. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én, ha rákattintok a tóra, csak a Vizsgálja meg a vizet, Horgásszon és Válasszon csalit opció jelenik meg, más nem. Halak vannak a Sim-em eszköztárában. Netán lenne valami követelmény, hogy mekkora esetleg milyen tóba lehet halakat rakni?
2011. aug. 3. 21:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy ez horgász jártassághoz lenne kötve esetleg?
2011. aug. 25. 12:18
 5/5 anonim válasza:

CTRL+SHIFT+C

beírod a parancssorba, hogy "testingcheatsenabled true" de " nélkül. Majd újra benyomod a parancssor billentyűkombinációját és beírod hogy "buydebug" de szintén " nélkül.

Belépsz az építkezés menübe, és a funkció szerinti elrendezésnél van a menük fölött egy nagy ?-jel. Rákattintasz.

Van ott a megnyitott menük között egy Horog. Arra rákattintasz, és már tekerhetsz is lefele a különböző halcsoportok között. Belerakhatod a vízbe, és kész! A halak ki is ugrálnak a vízből, olyan sokan vannak! :P

(Vigyázat! Ha sok teremtőt helyezel el a telkeden, a játék akadozhat, de akár le is fagyhat! 3-4 teremtőt javasolok, akkor még hiba nélkül elfut a játék.)

2014. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!