Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki fel tenné nekem a GTA...

Valaki fel tenné nekem a GTA San Andreas rockstar games mappája tartalmát?

Figyelt kérdés
Feltenné valaki?
2011. aug. 3. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt értsem ugy hogy a játék mappáját?vagyis a játékot?
2011. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha meg is tenné valaki, akkor sem működne. A programokhoz, így játékok működéséhez is egyéb, nem a telepítési mappába tartozó fájlok, system32-ben megoszott dll-ek, és rendszerleíró-adatbázisba tartozó bejegyzések szükségesek. Ha valami hiányzik, nem fog a program sem megfelelően működni, vagy elindulni.


Létezik olyan megoldás, amiben ezek a plusz dolgok nem szükségesek, annak a gyűjtőneve a "portable". Ha találsz ilyen játékot az működni fog, amúgy nem, csak ha egy telepítővel hozod létre, ami magának kialakítja és elhelyezi a fájlokat nem csak a telepítési mappában, hanem a fentebb felsorolt további helyeken.

2011. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
neem a játék fent van csak nem csinált a C:\Program Files\Rocktars Games\ GTA San Andreas mappát :S csak a vice city van benne
2011. aug. 3. 20:54
 4/5 anonim válasza:
Nem lehet hogy máshova telepítetted?
2011. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
áhh már mind 1 már 3fajtát töltöttem le de most azt irja hogy az adatok amellyel éppen dolgozott valószínűleg elvesztek -.-
2011. aug. 4. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!