Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kipróbáltam a Batman Arkham...

Kipróbáltam a Batman Arkham Asylum-ot és ELKÉPESZTŐ Már nagyon várom az Arkham City-t, de hiába, mert semmit nem fogok érteni a történetből (az Asylum-ban főleg ez tetszett) Nem tervezi valaki, hogy még ősszel megcsinálja a játékhoz a magyarítást?

Figyelt kérdés
Tudom nagy kérés, de én NAGYON NAGYON megköszönném(ha ez jelent valamit),hogy ha fizetős lenne akkor is megvenném(de csak sms-es-et),mondjuk a magyarítások.hu-ról.
2011. aug. 6. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért sok dologtól függ, hogy mikor lesz készen. Lehet, hogy mikor megjelenik, még nem is lehet fordítani (technikai okok miatt). Tehát, hogy a kérdésre válaszoljak: még egy kicsit korai, egyáltalán tervezni.
2011. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még nagyon korai, hisz még meg sem jelent, csak azért kérdeztem,hogy hátha valaki tervezi, hogy csinál, mert az nagyon jó lenne ha még idén kész lenne.
2011. aug. 6. 13:59
 3/5 anonim válasza:
Batman Arkham Asylum-hoz már van magyarosítás.
2011. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak az a baj előző, hogy nem az AA-ról van szó, hanem az Arkham City-ről.
2011. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Ősszel még biztos nem lesz hozzá magyarítás mivel elég hosszú története van rengeteg szövegel szóval ha minden jól megy megjelenés után kb 3-4 hónap
2011. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!