Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach-ben, ha kihagyjuk a...

Bleach-ben, ha kihagyjuk a filler-eket attól még érteni foglyuk a lényeget, nem maradunk ki semmiből a rendes történetből?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy elkezdtem nézni a Bleach-et és gondoltam nem nézem meg a filler-eket.

Találtam egy oldalt ahol le van írva hogy mik a filler-ek:

[link]

Eljutottam az első filler sorozathoz és kihagytam, de az utána következő részben vannak utalások a filler-hez kapcsolatos dolgokhoz ez miért van?

Pontosan Bount-os sorozatot hagytam ki, ha jól tudom ők nincsenek benne a mangában, de 109 részben mégis onnan folytatódik a cselekményszál, vagy most ez hogy van?


2011. jún. 24. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Bountos fillerből csak karakterek maradtak meg. Én pont az ilyen fillerek miatt olvasok mangát. Narutóból, Bleachből, Fairy Tailból, OnePieceből stb.


De a bountos, avagy a zampaktos fillerek azért nem olyan rosszak. :)

2011. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hagysz ki semmit, mert a filler lényege pont az h nem a manga eredeti története, más szóval ha kihagyod , olyan mintha csak mangát "olvasnál", de szerintem megéri végigküszködni őket..igaz a bount arc egy életre elveszi a kedved...azért nézz meg kitartóan minden részt, mert vanna k jó kis rövid fillerek (filmbemutató a 4. Bleach film tiszteletére) vagy a 20-30 részen átszárnyaló arcokat (a legjobb a Zanpaktous!!)
2012. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!