Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield: Bad Company 2...

Battlefield: Bad Company 2 Multiplayerben való játszásához segítség! Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés

Feltelepítem a gamet minden simán megy CD kulcs is ok (origim van).


Singleplayer ok.


El akarom kezdeni a Multiplayer, ekkor kéri, hogy csináljak egy accountot.

Beírom e-mailemet, kívánt jelszót. Után ezt kéri szó szerint: "Enter your serial key". Ez 32 karakteres.

Ezt nem tudom, hogy hol találom!! Hová küldi, hol kell megnézni? Ebben segítsetek, és egyántalán abban, hogy mi is ez!


Ezt mivel nem tudom, és nem töltöm ki, kilépek a menüből.


Utána megint megcsinálom, ekkor már meg van jegyezve az e-mailem (amibe jött is egy EA-s levél, hogy van már fiókom), beírom a jelszót, elfogadok bizonyos "Terms of Service"-t, és utána megint kéri a "Serial Key"-t.



Pontosan ezt csinálom! Tehát arra lennék kíváncsi, hogy ezt a bizonyos széria kulcsot hol találom meg, holk ellene lenni, esetleg az EA-s accountomra küldték?


(CD Galaxis-ról rendeltem, eredeti ára 5000Ft-t ha ez szükséges. Kiskönyvet nem adtak hozzá,)


2011. aug. 6. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A CD kulcsot kell beírni (amiről azt írtad, hogy OK), és az ott van a a Battlefield Bad company 2 CD galaxisról rendelt játék dobozában.
2011. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, ott van a CD alatt.

Akkor így írjam be?

xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

2011. aug. 7. 11:18
 3/9 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi!

Sikerült!

A CD kulcsot kellett beírni :D

2011. aug. 7. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:
-.-''
2011. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Haha, jó játékot!
2011. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én is eredetibe vettem meg de nekem nem fogadja el a dobozomba lévőt!
2012. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
És mi a CD kulcs????? Leírnád, mert kéne nekem is. Köszi!
2012. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Galo Ati válasza:
És akinek tört van az honnan szerezzen?
2013. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én Steam-en vettem meg, és azt írja, a multihoz, hogy a serial kulcsot, vagy kódot már használták. wtf?
2016. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!