Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lineage 2 Szerver Készítés....

Lineage 2 Szerver Készítés. Hogyan?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy érdekelne egy szerverkészítés, mármint itthon egy offline verziós, nem akarom tele játékosokkal (egyelőre nem) csak kíváncsi vagyok mennyire lehet nehéz, és h miket lehet beállítani stb. hobbi szinten.

De nem igazán találok elég részletes leírást hozzá, és azt sem hiszem h a szerver tulajok maguktól jöttek rá anno mikor elkezdték, biztos utána néztek.

Ebben kérnék segítséget tőletek. Ha vki esetleg tudna egy linket egy részletes leírással és listával h miket kell letöltenem, illetve talán még jobb vmi videó, annak érdekében h működő képes szervert tudjak készíteni azt nagyon megköszönném

Ha fontos, akk az is jó lenne ha freya szerver lenne a "vágyam" :)

Köszi előre is


2011. aug. 10. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz össze rakni, haverom az csinált ilyet de ő is kapott hozzá segítséget mert nagyon nehéz volt össze rakni a dolgokat. A Java programozási nyelvet azt nem ártana tudnod mert ez az egyik feltétele, mert ezzel tudsz dolgokat a szerven beállítani, ezt egy házi szerveren nem érdemes futtatni mert szerver gép kell ezekhez. Leírást sajnos nem tudok linkelni mert az az oldal ahonnan én is körül néztem az már egy ideje megszünt létezni. Legtöbb helyen csak angolul fogsz részletes leírást találni, de ahhoz már kell egy komoly angol tudás hogy felfogd a lényegét. Szerintem házi szerveren még te sem fogsz tudni rajta egyedül játszani ez a internet feltöltésétől függ, meg még jó pár dolog is kell hozzá amit korábban említettem.
2011. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz a tájékoztatást, de ennyivel nem szeretném lezárni, és feladni sem.

továbbra is várom a válaszokat, hátha vki tud megoldást a problémára :)

Köszi

2011. aug. 11. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
my.opera.com/conan513/blog/2011/05/31/lineage-2-high-five-offline-szerver-2
2013. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A válasz már kicsit megkésett, de remélem tudtam segíteni :D
2013. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!