Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 Privát Szerver készítés...

Metin2 Privát Szerver készítés - Miért nem indul?

Figyelt kérdés
Nos ott tartok, hogy várom a 8 "operation timed out"-ot.Virtual boxal csináltam.És már vagy 1 órája itt várok és semmi(csak a sok angol illetve értelmetlen szöveget adja kifelé..).Csak nálam tart eddig vagy másnál is?Vagy lehet,hogy én rontottam el valamit?Néha kiad 1-2 operation timed out-ot a connect illetve a connectDBCCheckAuth után de más semmi.Valaki tud segíteni?Köszi!
2011. aug. 12. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan a Metin 2-ővel nem játszom, én Perfect Wordözöm, de ott az egyik gm azt mondta, hogy tudni kell programozni és az az értelmetlen angol szövegek elvileg az adatok.


S azt mondta ha már meg van a szerver programozni kell. Szal nem tudom, hogy te hol is tartasz.

2011. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos én egy oldalt segítségével valamint egyik ismerősöm (programozó) segítségével jutottam el eddig.Minden oldal azt írja, hogy 8 Operation timed out-nak ki kell jönnie és,hogy utána (elvileg) már meglehet nyitni a szervert.Tegnap nagy nehezen beadott 7-et aztán meg leállt a gépem...
2011. aug. 13. 21:02
 3/6 A kérdező kommentje:
oldal* többi helyesírási hibáért is bocsánat.
2011. aug. 13. 21:03
 4/6 anonim válasza:
Nekem anno volt P.szerverem és kijött csak 2 Operation Timed Out, és simán ment a szerver...
2011. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kriszmasz válasza:
én is szeretnék szervert csinálni aki segitene vegyen fel skypera a skypem:tamas.krisztian
2011. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nos, akkor írok egy szép fogalmazást arról, hogy hogyan is kell szervert készíteni.

Gondolom addig eljutottatok, hogy kicsomagoltátok a szerverfájlt, és átneveztétek a cuccokat.

Utána:

Nyisd meg a VBoxot

Új

Oprendszer: BSD ----> Free BSD

RAM: hát kb a ramod fele.

Létező merevlemez használata

Kis mappaikon

Keresd meg a Mt2.vhd fájlt amit kicsomagoltál.

Oks. Menny tovább. Okézd le. és kész is, már csak konfigolni kell.

VBox-ban felül: Konfigurálás ---> Hálózat ---> Hamachi Network Interfaces.

OK.

VBox-ban felül Indítás.

Várd meg míg kihozza: Login és Passworld

Login: root

PW: mcncc.com ( koreai serverfile esetében )

majd írd be: szsinstall (így fog látszani: sysinstall, de ez így a jó)

Utána legfelső (nemtom a nevét), utána Configure ---> Networking ---> Interfaces ---> No ---> No

Ahol van az első ip, oda írd a te hamachi IP-det.

Ahol van a második ip, oda is, de 100-ra végződően.

Ahol ezt látod: 255.255.255.0 töröld ki és írd oda ezt: 255.0.0.0

Majd ok ---> cancel ---> cancel ---> exit install


Ezután írd be: reboot

ha megint bejött h Login és hogy pw jelentkezz be (root, mcncc.com) és írd be: ./start

Ha jól csináltad akkor kijön 8 Operation Timed Out és mehet is a szerver.


Ha működik egy zöld kéz jóljönne :D

2012. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!