Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tapasztalt RPG-sek! Mondanátok...

Tapasztalt RPG-sek! Mondanátok ilyen/ehhez hasonló rpg-ket? (lent)

Figyelt kérdés

Lehetőleg legyenek compaionok, akikkel lehet dumálni, kapcsolatot ápolni befolyásolni. Ne legyen 1995-2005 közt gyártott 300Mb-os. Jó grafika de nem olyan rohadtjó (Kb Dragon Age I-II, Witcher szintű). Középkorban játszódjon akár valódi akár fantáziavilágban, lehetnek emberek törpék elfek akármik, csak compaionok legyenek az nagyon fontos :).

Ezekhez hasonlóra gondoltam: Dragon Age I-II. The Witcher I-II. World Of Warcraft (Ez MMORPG, csak a törpök meg a világ miatt írom) Lotro (szintén).

Köszönöm szépen!


2011. aug. 11. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
The elder scroll 4 oblivion, nagyon jó játék, szép grafika, belső nézetes rpg, nagy világ, szabadon bejárható, csomó ember akivel lehet beszélni.
2011. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Compaionok vannak :D?
2011. aug. 11. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Idén jön ki a Skyrim (elder's scroll 5), az jónéhány évre helyre fogja tenni a szerepjáték piacot, már csak az Oblivionból és a Morrowind-ből kiindulva. Szóval vagy várd meg a nov. 11-et, vagy az Oblivion-t, Morrowind-et ajánlanám.
2011. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A TES IV- Oblivionban alapból nincsenek társak, de ha jól tudom, van hozzá mod...

Minden kritériumnak megfelelő játékot sajnos nem tudok ajánlani (amit tudnék, az belesik az általad nem preferált időtartományba, bár nem 300 Mb-os).

Az ME azért nem lenne jó, mert egyrészt nem tiszta RPG, másrészt a jövőben játszódik, a BG azért nem lenne jó, mert 90-es évek végén jelent meg, az NWN meg 2003-as, a Vampire: Vampire: The Masquerade – Bloodlines egyrészt szintén nem tiszta RPG, másrészt nincsenek társak, harmadrészt még a általad nem preferált időtartományba is beleesik, negyedrészt a jelenben játszódik, Risen-ben nincsenek társak.

Nem tudom minden kritériumnak megfelelő játékot mondani (bár szvsz más se nagyon fog tudni, legfeljebb egy-kettő, amivel én nem játszottam).

2011. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan companion kell akkor talán mount and blade warband, de fenntartom hogy oblivion jobb nála, skyrim még jobb lesz.
2011. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bár 2000 körüli játék, nem 300 mega, és mához képest gagyi grafika, bőven élvezhető, de Gothic 1-2 iszonyat jó szerintem és sokak szerint.

Középkor, stb.

Újabbak közül Oblivion, ami meg még meg sem jelent Skyrim

2011. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Two Worlds I-II

Bár nem tudom csapatod van-e benne.

A csapat megléte főleg a BioWare játékokra jellemző

Dragon Age-en kvüli "középkoros" BioWare játékok:

Newerwinter Nights 1-2

Baldur's Gate

2011. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Őőő Warcraft III ?
2011. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
spellforce 2, kicsitt regi, de szerintem nagyon jo game
2011. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért megy élandoan mindenki a grafikára !!!!! Fantasy online,Drakensanh online
2013. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!