Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Veszélyes Cataclysm privát...

Veszélyes Cataclysm privát szerveren játszani eredeti mellett?

Figyelt kérdés

Szeretnék kipróbálni egy privát szervert, de ugye a Cataclysm óta csak úgy lehet ilyesmikre felmenni ha letöltök egy launchert. Veszélyben lenne így a rendes, fizetős accountom? (vírusos file, vagy hasonló okból)

nektek mi a tapasztalatotok?


2011. aug. 16. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben nem próbálnám ki :/
2011. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nah igen elég veszélyes én sem próbálnám ki.


Amúgy olyan pletykát is hallottam hogy a Blizzard bannolja az eredeti WoW accountodat,ha kiderül (akárhogy is) hogy törtre is fel jársz...Mostanában a Blizzard egyre agresszívabb a tört szerverek üzemeltetőivel és azok felhasználóival...


Szóval semmi esetre se próbáld ki így szerintem.Ha ki próbálod akkor mellőzd az "eredeti" WoW-ot még ki próbálod a törtöt.Aztán uninstall meg minden féregtelenítést nyomjál le mielőtt vissza térsz az eredeti accountodra.

2011. aug. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!