Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám megcsinálni...

Hogyan tudnám megcsinálni aiont? (lent)

Figyelt kérdés
InfiniteAion-ra szeretnék csatlakozni. Előszor leszedtem egy torrent oldalról egy installert, feltettem de csak 1.5-s akkor utána leszedtem 9800MB-t NCSoft-tal most 2.1.0.12. Leszedtem az AiInstallert, betettem a mappába megnyitom (2.1.0.12)-n kicsit várok, és mikor bejön a nagy NCSoft ikon, nagyképernyőn bead 2 hibaüzenetet, most mit csináljak??? Töltsek le egy uj aion-t vagy mi? Nem tudom egyáltalán nem tudom hogy mit kellene tennem. Nagyonszépen megkérek mindenkit, hogy ne gyúnyolodjon a bajomon, inkább próbáljon meg segíteni számomra. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. aug. 21. 11:04
 1/1 anonim válasza:
[link] eloszor ncsoft luncherrel a aion aztan update aztan inf aion lunchert bin 32 mappaba es menni is fog ha nem egyszer reinstallolod es megy :)
2011. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!