Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1GB ramon müködik rendesen a...

1GB ramon müködik rendesen a GTA4 vagy csak akadozik?

Figyelt kérdés
Most van egy kicsit kicsi gépem és szeretnék venni egy nagyobbat csak nem tudom hogy elég-e 1GB ram mert 2GB-s re nincs pénzem esetleg ezzel eggyütt 1.5GB. Szerintetek megvegyem a gépet? Előre is kössz!
2009. ápr. 15. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
félg ramokra nehogy költs, de sztem annak2se elég, nekem 4g külsőn akad meg olyan ronda mint a szemét
2009. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Le tudod irni úgy hogy értsek is belőle valamit?
2009. ápr. 19. 20:57
 3/8 anonim válasza:
100%

Ez az alaplaptol a ramtol a videokártyátol a procitol meg a többitöl függ nekem pl 768mb rammal elindult a GTA 4 és ment rendesen.


A GTA4 minimális rendszerigénye:


* Dual Core processzorral (minimum Pentium D)

* 2 Gb memória

* DirectX 10-es (esetleg DirectX 9-es) videókártya 512 Mb memóriával

* 18 GByte szabad hely a merevlemezen

* minimum SP2-es Windows XP

* Dual-layer DVD ROM


Itt a gépigénye

2009. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz , hogy számítógépen rendesen tudj játszani a GTA IV-el legalább egy 4 magos processzorral és 4GB Rammal kell rendelkezned mert nélküle kínszenvedés lesz a játék.
2010. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem kell olyan amit az utolsó válaszoló mondott mert nekem 2.93 Ghz-s kétmagos procim és 2gb ramom van és tökéletesen szaggatás nélkül ment a Gta 4 sőt még a Call of duty 7 is.
2010. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Inkább a grafikai kártyán múlik a játékok akadozása... A gépnek minden alkatrészét nézd meg mielőtt megvennéd. A gépemnél én is csak a ramot néztem meg a processzort, és volt benne egy 128mb alaplapba beépített grafikai kártya.
2011. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem tom... nekem 1000GB azon tisztán, akadozás nélkül elindul és gyönyörű a kép nagyon élethű :D
2011. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1.0.7.0 patchel igy is elfog menni de vegyél egy 1 GB-osat és akkor működni fog
2011. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!