Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for Speed: World, bejelen...

Need for Speed: World, bejelentkezési hiba!?

Figyelt kérdés

Három napja redületlenűl alakítgatom viruális autóversenyzős karrieremet. Attól eltekintve, hogy a Windows kidobál néhanapján, mert nem tetszik neki a szinösszeállítás, semmi nem zavarta meg a játékomat...mostanáig. A ma napon ugyanis létre kívántam volna hozni, egy másik NFS:World accountot. Ami, részlegesen, de sikerűlt. Bár, oda még be se jelentkeztem.


Ennek ellenére, most a játék nem enged bejelentkezni a régi nfs accountomba, és az arcombavág egy:

There has been an undefined error, please try agin later. If the problem persists please contact Customer Support.


Nos, én próbáltam késöbb is, de nem ment, a supportról pedig megvan a véleményem. Ezért, titeket kérlek, hogy próbáljatok segíteni. Mellesleg, a Battlefield heroes accountomba se enged be, de ez már jóval korábban jelentkezett.


2011. aug. 22. 16:20
 1/1 anonim válasza:
Sajnos nekem is ezt írja ki és nem tudok mit csinálni. Egyik nap letöltöttem, minden működött, addig amíg kiléptem 1 percre, utána csak: There has been an undefined error, please try agin later. If the problem persists please contact Customer Support.
2013. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!