Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ilyen fajta korszakos játék?

Van ilyen fajta korszakos játék?

Figyelt kérdés
Vagyis pl, egy stratégiai játék ahol valahol az őskorban kezdünk és végig megyünk egészen az általunk hitt jövőig, és közben területeket kell elfoglalnunk meg háboruznunk is kell meg fejleszteni kell városokat, szóval van ilyenfajta játék?
2011. aug. 22. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a Sid Meyer's Civilization sorozatnek épp ez a lényege.
2011. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Civilization +1, de ha inkább valós idejű stratégiát akarsz, akkor szerintem a Rise of Nations: Gold Edition a legjobb választás.


[link]

2011. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Age of empires
2011. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Empire Earth.
2011. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Rise of Nations-t kipróbáltam és nekem nagyon bevált, az Age of empire is de az nekem nem igazán jöbb be, egyébként a Rise of Nations nagyon hasonlít az Age of empire-re talán azért, mert ugyanaz a cég csinálta?

Az empire eath még nem próbáltam, de azt is kifogom ha valósidejű stratégiai játék, amugy köszön a válaszokat, mindenkit felértékeltem

2011. aug. 23. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!