Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft alá hogy lehet a...

Minecraft alá hogy lehet a mod-okat berakni?

Figyelt kérdés
gondolok itt a tomanyittem-re (vagy mi a túró) meg a better than wolves-ra
2011. aug. 23. 20:09
 1/3 A kérdező kommentje:
az első mod nevét lehet hogy nem jól írtam, ne haragudjatok, még nagyon kezdő vagyok a modok terén
2011. aug. 23. 20:10
 2/3 anonim válasza:
Letöltöd a mod Tömörített mappát(ha nincs fájlmegnyitót töltsd le a WinRar-t) és aztán Start>Futtatás...>írd be hogy %appdata% keresd meg a .minecraftot menj bele>bin aztán a minecraft.jart is megynitod winrarral:Jobbklikk társítás WinRar>Kitörlöd a META-INF nevű mappát aztán a mod fájlból átraksz mindent a minecraft.jarba(a toomanyitemshez nem kell semmi viszont az összes többi modhoz kell modloader keress rá a neten) és kész is:)
2011. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Better than wolves mod:


[link]


Itt letöltöd magát a MOD-ot a modloadert és a forget.


TooManyItems:


[link]


Itt csak a modot kell letölteni.


A telepítést az előző válaszoló leírta.


(Ez csak egy megjegyzés de hogy a fájlok ne akadjanak össze először tedd fel a TooManyItemset majd a forget,ModLoader és a BTW mod.


Ha esetleg így sem tudnád telepíteni:


http://www.youtube.com/watch?v=SUQeqXV-dNE&feature=channel_v..


Itt pontosan azokat a modokat telepítik ami neked is kell.

2011. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!