Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenne 1 kérdésem. Szerintetek...

Davideboy1995 kérdése:

Lenne 1 kérdésem. Szerintetek meik jobb játék? A Quake 4 vagy a Titan Quest? (Quake 4: Elmegy a gépemen! és szeretem a lövöldözős játékokat) (Titan Quest: Ez is elmenne a gépemen. De nem tudom mennyi helyet foglal. :S)

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna segíteni megköszönném!...
2011. aug. 24. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Titan quest nagyon unalmas inkább szedd le a diablo 2-t
2011. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de milyen kérdés ez?


A két játék külön kategóriába sorolandó.

A Quake4 "fps" (first person shooter) játék, nem hasonlíthatsz össze egy "RPG" (role-playing game) stílusú játékkal.


Ez olyan mint ha a pörköltett a fagyival mérettetnéd össze.


Értelem szerű, hogy pl én mivel az "fps" játékok kedvelője vagyok, gondolkodás nélkül a Quake4-re szavaznék.

De a 21:16 válaszoló jól írta, van az "RPG" kategóriában jobb játék a Titan Quest-nél.

2011. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a diablo 2-ot mar vagy 10x kiporgettem
2011. aug. 25. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
és 11ed szerrére is izgalmasabb lesz mint a titan quest . Egys órás játék . Van még Japán rpg ami menne a gépeden ,de régi a Final fantasy VII VIII nagyon régi graff ,de játék menetre nagyon profi . Kipróbálhatod még bármelyik Gothicot . Elder scrolls morowind/oblivion ,de Titan quest soha kipróbáltam és abszolút nulla a játék élmény , sose játszottam quake 4 el de az biztos hogy ha még rossz is lenne sokkal jobb játék .
2011. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a diablo 2-ot soha nem fogom leszedni mert mar haverral kipörgettük 50x inkább leszedem a quake4-et
2011. aug. 25. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
nem is azt mondtam csak hogy még most is jobban élveznéd ,mert ugyebár a kérdésed az volt hogy melyiket én meg így fejeztem ki véleményemet titan questről , az nem játék hanem foglalt hely a merevlemezen
2011. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!