Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amikor telepíteni akarom a...

Amikor telepíteni akarom a Runes of Magic -ot, mindig ugyanazt csinálja, és sosem végez a telepítéssel. Mi ez? Sürgős!

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Runes of Magic nevű játékot a hivatalos magyar weboldalról. Letöltődött, ekkor - az utasításokat követve - leellenőriztem a fájlt, hogy nem sérült-e meg letöltés közben. Erről szerencsére szó sem volt, épségben megérkezett. Kicsomagoltam a rar fájlt, és telepíteni akartam. Megjelent egy kis ablak, tök tuti díszítéssel és a Runes of Magic felirattal, meg valami színes csirkével (gondolom egy állat lehet a játékban), és alul ment két csík, UPDATE címszó alatt. Az update 79% -ig jutott, ekkor megjelent egy kis szürke ablak, ami leellenőrizte az összes fájlt. Végigment a csík, az ablak bezárult, majd 2 másodperc múlva megint megjelent - kezdte elölről az egészet. Ez volt tegnap. Este újratelepítettem, itt hagytam éjszakára, hadd menjen, reggelre ugyanez, de most már azt írja, hogy nem talál egy fájlt. :( Süsd meg, az hogy lehet??? Minden rendben volt a fájllal!

Mi ez? Segítsetek légyszi! Szeretnék játszani :(


2011. aug. 28. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le a hivatalos ANGOL oldalról: [link]

Felteszed, majd úgy ahogy írtad megy a két csík, ami teljesen természetes, mivel frissíti magát, meg kell várni, amíg végez (lehet több óra is, ha lassú a neted). Ezután már nem fognak mozogni a csíkok, mind a kettő 100%-on lesz. Ekkor már tudsz játszani vele, bejelentkezel, szervert választasz, karaktert indítasz...

Ha lehet jelölj be, Macantacht szerveren játszom (sok a magyar), a nevem Kraytdragon. SzÍvesen segítek Neked az elején :)

2011. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, végül sikerült, de sajnos nem tudok játszani, mivel ennek a rusnya gagyi gépemnek nem elég fejlett a videokártyája :( Nem baj, most épp modern, viszonylag olcsó LapTopokat keresek (amin sok más játék mellett a Runes of Magic is elfut). Te nem tudsz ajánlani valamit?
2011. aug. 29. 16:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
De, persze, h tudok segíteni, milyen árkategóriában gondolkozol?
2011. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Háát, nem tudom ^^

Az olcsóbban érdekelnek, gondolom az ilyen LapTopok 80 000 -től kezdődnek. Szóval az olcsókra lennék kíváncsi. Tudom, ez elég tág, de sajnos LapTop témában nem nagyon vagyok otthon.

2011. aug. 29. 19:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Legolcsóbban 100 e körül tudod megúszni:

[link]

Kicsit drágábban (én inkább ezeket ajánlanám):

[link]

vagy

[link]

Ezek közül egyikhez sincs oprendszer, de remélem, h ez nem lehet gond :)

Természetesen a játékhoz gyors net javasolt, de ezt gondolom tudod.

Egyébként pedig ha rám hallgatsz, akkor inkább asztali gépet veszel, abból jóval olcsóbban kaphatsz erősebbet:)

2011. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

De ez komoly?? Az asztali gépek olcsóbbak?? Ez fura, én azt hittem hogy pont fordítva van :D

2011. aug. 29. 19:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olcsóbbak, hiszen nem kell kompaktnak, hordozhatónak, energiatakarékosnak, stb. lenniük..
2011. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy majd azok között is szétnézek, de nekem a hordozhatóság miatt inkább LapTop -ra lenne szükségem.

Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat, ha majd ljutok odáig, hogy fut majd a Runes of Magic, mindenképp bejelöllek :)

2011. aug. 29. 20:00
 9/16 anonim ***** válasza:
:)
2011. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
1 választíró! mostanság melyik szerveren játszanak a magyarok? mert kijött a chapter 4 és msot össze- vissza van minden :( átmentek a magyarok másik szeróra vagy amradtak ugyan azon? válaszodat előre is köszönöm!
2011. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!