Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amikor telepíteni akarom a...

Amikor telepíteni akarom a Runes of Magic -ot, mindig ugyanazt csinálja, és sosem végez a telepítéssel. Mi ez? Sürgős!

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Runes of Magic nevű játékot a hivatalos magyar weboldalról. Letöltődött, ekkor - az utasításokat követve - leellenőriztem a fájlt, hogy nem sérült-e meg letöltés közben. Erről szerencsére szó sem volt, épségben megérkezett. Kicsomagoltam a rar fájlt, és telepíteni akartam. Megjelent egy kis ablak, tök tuti díszítéssel és a Runes of Magic felirattal, meg valami színes csirkével (gondolom egy állat lehet a játékban), és alul ment két csík, UPDATE címszó alatt. Az update 79% -ig jutott, ekkor megjelent egy kis szürke ablak, ami leellenőrizte az összes fájlt. Végigment a csík, az ablak bezárult, majd 2 másodperc múlva megint megjelent - kezdte elölről az egészet. Ez volt tegnap. Este újratelepítettem, itt hagytam éjszakára, hadd menjen, reggelre ugyanez, de most már azt írja, hogy nem talál egy fájlt. :( Süsd meg, az hogy lehet??? Minden rendben volt a fájllal!

Mi ez? Segítsetek légyszi! Szeretnék játszani :(


2011. aug. 28. 15:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy ezen a Macanthact szerveren vannak. De végülis miért mennének át másik szerverre?
2011. okt. 9. 23:10
 12/16 anonim válasza:
mert amelyik szerón a Macanthact volt az angol volt. és msot hogy kijött a játékohz az új patch azon a szerveren most a Macanthact az német. szerintem azért az angolt azt könnyebb megérteni mint a németet
2011. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja, erről nem is tudtam :)
2011. okt. 11. 16:43
 14/16 Anarchy1 válasza:
hali nekem is ez a problem ugyan ez kivéve hogy nem ír-t méghibát de amugy full ez. tanácsokat megoldásokat várok lécci
2012. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Anarchy1 válasza:
hy megint én vagyok elindult de fekete a képernyő és most critikal hibát ír ha valki segít küldk képet mit ír
2012. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Anarchy1 válasza:
crash report néven üzenet a critical error has occurred at the game will be shot down.please use the button below to send an error report to runewaker .we will treat this report as confidential and anonymus nem csinálsemmit
2012. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!